Bibi prober se! To není realita!

Bibi prober se! To není realita! 38. díl - Konec

21. května 2008 v 17:32 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
Holky, přece jen poslední díl, tak bych prosila zával komentářema lol
______________
* * * REALITA * * *
 • Tom
"Bille měl by si jít lehnout. Pořád je na tom stejně" přišel jsem za ním na pokoj kde seděl u Bibi. Už rok ji udržují v umělém spánku. Chtěli ji po třech měsících už odpojit, ale Bill jim to nedovolil. Platí za její udržování při životě mnoho peněz a pořád doufá, že se Bibi probere.
"ne! Budu tu! Možná se probere! Když mě sem doktoři volali, říkali, že se její stav zlepšil a myslí si, že přichází k sobě! Chci být u toho!" odsekl mi
"brácha! Sedíš tu už přes 12 hodin! Musíš si odpočinout!"
"Tome! Pochop to! Ona ti neumírala v náručí! To mě! Víš jaké to je s tím celý ten rok žít?"
"ty za tu autonehodu nemůžeš!"

Bibi prober se! To není realita! 37. díl

20. května 2008 v 19:37 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Bibi
"protože mě stále miluješ?" ozval se za mnou hlas. Otočila jsem se a u dveří stál Bill. Lekla jsem se a trochu se posunula na posteli více ke zdi
"neboj se mě. Nechci ti nijak ublížit. Jen si chci promluvit" řekl a šel stále blíž ke mně. Posadil se vedle mě na posteli a sledoval mě.
"co po mě chceš" řekla jsem vystrašeně a sledovala každý jeho pohyb, abych mohla rychle reagovat
"dvě věci. Ta první je, že se chci omluvit za to, jaké trápení jsem ti působil…"
"a ta druhá?" skočila jsem mu do řeči. Jen se usmál

Bibi prober se! To není realita! 36. díl

19. května 2008 v 16:48 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Zvonil jsem u dveří a nikdo neotvíral. Byl jsem už celkem nervózní, protože mi bylo nepříjemné stát tu jak trubka na chodbě nalepený na zvonku a čekat. Lidé, kteří chodili kolem se na mě zvláštně dívali. Já se vždy jen nuceně usmál a znovu se opřel o zvonek. Kde ta Stela je? Zrovna teď, když s ní potřebuji naléhavě mluvit tu buď není, nebo mi schválně neotvírá. Ať si mě ta holka nepřeje. To co udělala je příliš. Takovej podvod. Ji nikdy nezapomenu.

Bibi prober se! To není realita! 35. díl

18. května 2008 v 14:42 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Bibi
Odešla jsem do svého pokoje během toho, co Tom s někým telefonoval. V pokoji byl nepořádek a tak jsem si řekla, že trochu uklidím. Zvedla jsem ze země Tomovu mikinu, která byla vedle pohovky a zahlédla jsem za stolkem obálku, která Tomovi přišla. Podívala jsem se ke dveřím, jestli Tom náhodou nejde a pak zase na tu obálku. Nevěděla jsem, zda ji mám zvednout a položit na stolek a nebo využít toho, že tu tak leží a Tom tu není a přečíst si to. Vím, neměla bych myslet na to, že se mu budu hrabat ve věcech, ale vždyť ono je to takové pokušení. Nemusí se to ani dozvědět, tu obálku vrátím zase zpátky na své místo. No tak Bibi, rozhodni se. Není už moc času. Znovu jsem se rozhlédla kolem a nakonec hrábla po té obálce. Posadila jsem se na zem a otevřela ji. Rychle jsem prolítla očima celý dopis a byla jsem v šoku. Stálo tam, že je Stela těhotná. To, to znamená, že je Tom otcem? Bože! Měl vůbec někdy v úmyslu mi to říct?

Bibi prober se! To není realita! 34. díl

17. května 2008 v 16:32 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Bibi
Odtáhla jsem se od něj rychle a začala brečet ještě více. To, co jsem viděla během toho polibku mě zevnitř užíralo. Byly to ty nejhorší okamžiky v mém životě. Bála jsem se Billa ještě jakkoliv dotknout. Bála jsem se, že při doteku to uvidím znovu. Už jsem nechtěla aby se mě jakkoliv Bill dotknul. Nechtěla jsem! Rychle jsem se zvedla a chtěla odejít pryč, přímo utéct, ale než jsem doběhla ke dveřím, stál před nimi Bill a bránil mi.
"nikam nepůjdeš lásko. Ty jsi jen moje!"
"pusť mě! Já chci za Tomem!" křičela jsem
"ne! Ty půjdeš semnou! Budeš navždy semnou!" přibližoval se blíže a já ustupovala. Začala jsem křičet.

Bibi prober se! To není realita! 33. díl

16. května 2008 v 19:56 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Bibi
U okna opět stála Billova postava.
"pojď blíž" promluvil. Se strachem jsem šla. Ani jsem netušila, proč. Něco mě tam táhlo. To něco bylo silnější než já. Postavila jsem se naproti Billovi.
"ty jsi přece mrtvý" řekla jsem slabounce. Okamžitě se ke mně otočil, chytl pevně za ramena.
"nejsem mrtvý! Připadám ti snad jako mrtvý? Nejsem mrtvý! Rozumíš? Nejsem!" začal na mě křičet a třást semnou. Nevěděla jsem čemu věřit. Mému srdci nebo očím? Pořád semnou třásl.

Bibi prober se! To není realita! 32. díl

15. května 2008 v 17:23 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
"hahaha. To je velice vtipné. Potřebuji něco jiného. Znáš Stelu? Moji přítelkyni? Teda teď už vlastně ex- přítelkyni?"
"no znám ji…"
"mohl by jsi ověřit výsledky těhotenského testu, který byl dělán….moment, podívám se………..dělám v Mnichově? Je to tak 5 dní staré"
"máš i název nemocnice?"
"bohužel, nemůžu to přečíst. Je to vybledlé, nebo co. Měli by obnovit jejich razítka. Pokud je to pravé samozřejmě"
"dobrá. Pokusím se něco vyšťourat"

Bibi prober se! To není realita! 31. díl

14. května 2008 v 17:30 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Tohle je snad opravdu jen zlý sen, noční můra, z které se snad nikdy neproberu. Pořád jsem si četl dokola jen jedno slovo.
TĚHOTNÁ
TĚHOTNÁ, TĚHOTNÁ
TĚHOTNÁ, TĚHOTNÁ, TĚHOTNÁ…

Bibi prober se! To není realita! 30. díl

13. května 2008 v 18:46 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
"Bibi nechceš si to přece jen ještě rozmyslet? Můžeme si koupit byt a bydlet v Mnichově, blízko vašeho domu, ale hlavně ne v něm, prosím! Nebo- nebo můžeme bydlet u mě!"
"Tome už jsem řekla. Chci se vrátit domů. Budeš tam semnou, ne?"
"rozhodně tě tam samotnou nenechám."
"nebuď naštvaný"
"a to mám skákat radostí až do stropu? Když jsme se zbavily jednoho problému, byl tu druhý, když tu teď žijeme dá se říct bezproblémově, ty chceš další problémy. Nechápu tě. Vždyť jsi chtěla začít nový život, tak proč se vracet?"

Bibi prober se! To není realita! 29. díl

12. května 2008 v 17:26 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Stela seděla naproti mně a pořád mlčela. Každou chvílí jsem vyčkával výbuch, že na mě začne chrlit urážky, ale nic. Nechápala co se děje, co jsem ji právě řekl.
"Stelo je konec!" zopakoval jsem to
"to si snad děláš srandu! Ti to nakukal ten blázen viď?!" začala na mě křičet
"Stelo! Posloucháš se vůbec, co říkáš?"
"nedělej ze mě vola Toma! Vysvětli mi proč?"
"protože s tebou být už nechci! Změnila jsi se!"
"ne Toma, to ty jsi se změnil"
"je mi to líto, ale nechci už! Máš pravdu, je to kvůli Bibi. Mám ji rád, mám ji moc rád. Záleží mi na ni" Stela se chystala něco říct, ale místo toho se zvedla, vrazila mi facku a odešla.

Bibi prober se! To není realita! 28. díl

11. května 2008 v 19:28 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Bibi
"rozejdeš se s ní?" zeptala jsem se Toma, protože jsem chtěla vědět jak na tom jsem. To, že ji vyhodí z domu nic neznamená. Tom se na mě jen překvapeně podíval, protože tohle rozhodne nečekal. Mlčel a nic neříkal. Pomalu jsem se tiše začala smiřovat s tím, že se s ní nerozejde a já budu jen nějaká hračka na noc.
"víš, to není tak jednoduché….." řekl

Bibi prober se! To není realita! 27. díl

10. května 2008 v 19:24 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Bibi odešla do koupelny a já si lehnul na postel a zavřel oči. Vzpomínal jsem na ten den, kdy jsem Bibi potkal. Občas jsem se musel pousmát, protože to jinak ani nešlo.
Flashback
"brácha jsi celej?" přišel jsem i s klukama za Billem
"jo jsem" ujistil mě. Při pohledu na tu holku vedle něj se mi chtělo znovu smát.
"Tome, tohle je Bibi Sackl" řekl Bill vážně. Začal jsem se dusit, protože mi zaskočilo pití.
"dcera…."

Bibi prober se! To není realita! 26. díl

9. května 2008 v 18:24 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Bibi
"proboha, to mi ani nepřipomínej. To bylo hotové fiasko!" začala jsem se smát, když Tom vzpomínal, jak jsme se poprvé potkali
"ale ne, víš jak jsem se mohl potrhat smíchy?"
"ty seš ale. Tak já se tam natáhla a ty ses mi tak hnusně smál jo? Raději odemkni dveře, chce se mi docela dost na záchod" popohnala jsem Toma, protože už nějakou dobu jsme stáli na chodbě před našim pokojem, s hromadou tašek v ruce i kolem na zemi a smáli se.

Bibi prober se! To není realita! 25. díl

8. května 2008 v 18:53 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Dál jsem ji absolutně nenechal mluvit. Začal jsem ji líbat. Byla z toho z počátku vyděšená, ale poté semnou začala spolupracovat. Pomalu jsem si lehl na ni a začal ji laskat jak jen to šlo. Chtěl jsem ji dokázat, že mi na ni záleží, že ji ochráním a neudělám nic, co by ji ublížilo. Bohužel mi vypadlo, že právě sex semnou ji ubližuje.
"Tome, Tome!" odstrčila mě od sebe. Až teď mi to došlo. Jen jsem si lehnul vedle ni a sledoval ji
"nemůžu. Bojím se. Bojím se toho, co bude po tom" řekla smutně
"neuvědomil jsem si to. Chápu tě, nechci, abys prožila to co minule"
"děkuji"

Bibi prober se! To není realita! 24. díl

7. května 2008 v 19:42 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
"tohle je na mě moc…." Chytl jsem se za hlavu, opřel jsem se o linku a zavřel oči.
"Tome, zavři ji do blázince. Viděl jsi, jak se chovala!" přišla ke mně Stela, postavila se obkročmo přede mě a položila mi ruce na boky. Jen jsem se na ni zoufale podíval a pak očkem mrknul za ní na Bibi, která tam stála s očima plných slz. Odstrčil jsem od sebe Stelu a šel za Bibi. Chytnul jsem ji za ruku a vedl pryč. V předsíni jsem si vzal mikinu, Bibi vzal bundu, klíčky a odvedl jsem ji pryč. Nasedli jsme do auta a já jel pryč. Někam, hlavně někam daleko od tud. Ani jeden nic neřekl. Mlčeli jsme a to ticho mě ubíjelo. Tolik jsem si chtěl povídat, nebo aspoň poslouchat. Problém byl v tom, že oba jsme se báli vůbec něco říct. Přijel jsem do Hamburgu před hotel, v kterém jsme bývali ubytováni.

Bibi prober se! To není realita! 23. díl

6. května 2008 v 18:09 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Stela
"moc děkuji!" odsekla jsem Bibi a odešla za Tomem nahoru. Těsně před nosem mi zabouchnul dveře. Zůstala jsem trochu zaraženě stát za dveřmi. Sbírala jsem odvahu otevřít. Po chvilce jsem otevřela a vešla dovnitř. Tom ležel na posteli a koukal do stropu.
"lásko promiň. Omlouvám se za to, jak jsem na ni vyjela. Nebylo to ode mě fér." Posadila jsem se na kraj jeho postele a chytla ho za ruku
"nech to plavat. Budu rád, když nebudu muset jít na váš pohřeb, že se navzájem zabijete. Pohřby nemám rád" řekl mi smutně. Ani okem se na mě nepodíval.

Bibi prober se! To není realita! 22. díl

5. května 2008 v 18:31 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Zbytek večera jsme trávili dole v obýváku u televize. Bibi ve svém pokoji zůstat nechtělo, ani se ji nedivím. Kdybych vypadal stejně jako ona v tom záchvatu, asi bych nechtěl zůstat ani v tomhle domě.
"Bibi opravdu mi nechceš říct, co jsi viděla?" snažil jsem se to z ní vytáhnout, protože je důležité abych to věděl. Když mi nic neřekne, jak se budu moc příštím problémům vyvarovat? Musí mi to říct, jinak to prostě nejde.
"ne" odsekla krátce a zakroutila hlavou. Už nevím jak ji přesvědčit. Je tvrdohlavá a než z ní člověk vytáhne to co potřebuje, trvá to věčnost. My tolik času bohužel nemáme. Musím jednat a to okamžitě.

Bibi prober se! To není realita! 21. díl

4. května 2008 v 15:40 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Líbal jsem ji v pod bříšku. Najednou mě ale chytla za hlavu a zvedla ji nahoru. Dost mě to zarazilo. To, co jsem dělal se ji líbilo a pak najednou takové chování. Přisunul jsem se teda k ní a chytnul ji za ruku.
"Bibi v pořádku?"
"Tome mám strach" začala se třást jako tehdy u ní doma, to ráno co jsem s ní byl u ní. Začínal jsem mít strach. Rychle se začala potit.
"Bibi!" mával jsem ji před obličejem rukou, protože byla najednou mimo. Nevnímala mě. Vůbec nevěděla, že jsem vedle ní. Jen pořád zírala do okna a klepala se jako osika. Odtrhla ode mě svoji ruku a začala se posunovat stále výš na postel. Ustaraně jsem ji sledoval. Nevěděl jsem, co dělat. Když už narazila na pelest postele, pomalu si stoupla a pořádně se namáčkla na zeď. Po tváři ji začali stékat slzy. V jejich očích jsem viděl strach.

Bibi prober se! To není realita! 20. díl

3. května 2008 v 12:10 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Tom
Gustav krátce před 19 hodinou odešel pryč tak jak jsem ho žádal. Já se tedy začal chystat na dnešní večer. Udělal jsem večeři a na tácu ji odnesl Bibi do pokoje. Pořád spala. Tác s jídlem jsem položil na stolek a posadil jsem se opatrně na postel. Sledoval jsem Bibi jak v klidu spí. To co se tehdy stalo mezi námi dvěma, nemohu na to přestat myslet. Pořád před sebou vidím ji. Ty její hebké a sladké rty. Připadal jsem si jako smyslu zbavený. Netušil jsem ani co dělám. Cítil jsem něco, co jsem ještě s žádnou jinou holkou necítil. Chtěl jsem ten pocit, její rty, její doteky, její tělo zpátky.
"Tome nehypnotizuj mě tolik" řekla tiše a lehce se usmála. Na tváři vykouzlila naprosto neodolatelný úsměv.
"je krásné se na tebe dívat"

Bibi prober se! To není realita! 19. díl

2. května 2008 v 13:20 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen
 • Gustav
Ráno jsem byl ještě v nemocnici s Tomem. Seděl jsem tam s ním u Bibi a povídali jsme si. Bibi spala jak zabitá. Myslel jsem, že tam počkám s ním a pojedeme všichni zároveň sem, ale omyl. Tom mě pak pověřil trochu lehkým i nelehkým úkolem. Měl jsem se vrátit domů a přivést před nemocnici Tomova auto. To bylo to lehké, ale pak jsem se měl vrátit zpátky. To byl problém. Nechtěl jsem taxíkem. Nemám rád taxíky. Vadí mi. Ale co mi zbývalo, že? Všechno tohle mi trvalo celé dopoledne. Cestou jsem aspoň něco nakoupil a rozhodl se udělat oběd. Tom bude vyhládlí a byl by schopen vyvrakovat celou ledničku. Na nás by nic nezbylo.
"no kde se touláte tak dlouho?" přivítal jsem ty dva trochu káravě ve dveřích
"byla zácpa" řekl Tom a dral se dovnitř, protože z kuchyně byla cítit kouzelná vůně oběda, který Tom miluje.
 
 

Reklama
Reklama