Brácha, já se nudím 36. díl

5. srpna 2008 v 13:00 | posted by MoNiSeK |  Brácha, já se nudím
Bill
Seděl jsem dole v kantýně a popíjel kafe. Přišla za mnou máma a na tváři měla ustaraný výraz. Posadila se naproti mně a sledovala mě. Ten její pohled mi byl nepříjemný, ale nechtěl jsem se na ni v tuhle chvíli ani podívat a dál míchal lžičkou kafe a snažil se tím nějak odreagovat.

"Bille nechceš mi říct vše co o tom víš?"
"nic nevím mami. Už jsem vám to řekl na pokoji. Nic nevím" zvýšil jsem trochu hlas
"ale Tom to ví, jsi jeho dvojče, ty to z něj můžeš vytáhnout" máma byla stále klidná. Divil jsem se, já být na jejím místě v téhle situaci, špatně bych to rozdýchával.
"já se v něm poslední dobou nevyznám. Nepoznávám ho. Někdy je v pohodě, jindy by mě nejraději zabil. Moc ulpěl na Amy. Chová se majetnicky."
"jak to teď myslíš?"
"jednou jsem přišel k ní do pokoje a byl tam Tom. Začal jsem se rozčilovat nad tím, že mu řekla, že je těhotná, protože jsme se domluvili, že to zatím budeme držet v tajnosti a Tom začal vyvádět." Řekl jsem a máma se zamyslela. Mě tohle poté začalo hned vrtat hlavou. Proč mu to jen vadilo? Začínám myslet i na to, že ti dva spolu něco měli nebo mají a při nejhorším za pár měsíců mít něco budou. Jen doufám, že to ne. Ale co si o tom mám sakra myslet, když mi Tom řekl, že ví kdo je otcem ale neřekne to? Ani Kendra to neví a to je Amyna nejlepší kamarádka. Proč to sakra ví jen Tom? Na tom něco bude, mezi nimi musí být něco víc než jen ta sourozenecká láska, v tom na 80% bude mnohem víc.
"Bille nechceš doufám…."
"říct, že mezi nimi něco je?" doplnil jsem ji a máma mi to jen odkývala. Zhluboka jsem se nadechl a zrovna se podíval na lžičku
"ne nechci."
"dobře. Pokud mi opravdu nechceš nic říct, já půjdu. Ale Bille nezapomeň, když budeš potřebovat s čímkoliv pomoci nebo poradit, přijď."
"díky"
Tom
Vyšel jsem od Amy z pokoje a na chodbě už seděl naštvaný Gordon. Proč jen se tváří jako kdyby měl být konec světa? Proč není šťastný, že jeho jediná dcera bude mít dítě, že bude dědečkem? Většinou tohle rodiče dělají! Jsou šťastní, že jejich milovaná dcera nebo syn budou mít děti a oni se stanou prarodiči. Proč to sakra tady neplatí? Docela by mě to zajímalo. Já byl sice v šoku, když jsem se to dozvěděl, ale jsem rád, docela. Neříkám, že jsem šťastný, ale je to krásný pocit vědět, že za pár měsíců se narodí něco, co jsem sám zplodil, samozřejmě s Amynou pomocí. Že budu mít dítě, že bude mít mojí krev a možná stejnou lásku k hudbě. Tohle je nepopsatelný a nepředstavitelný pocit do doby, kdy se v téhle situaci ocitnete. Proč jen on nemůže sdílet s námi tu radost? Proč sakra?! Ale myslím, že vím. Přece, Amy nemá maturitu, dodělanou školu. Gordon měl představu, že půjde ještě na vejšku a najednou se tohle dozví a zasáhne mu to do plánů. Jenže zapomněl na jednu podstatnou věc a to, že Amy je dospělá, měl by na to brát ohled. Už není malá holčička jaká byla, když se k nám před mnoha lety přistěhovali a později se stali členy naší rodiny. Už je dospělá, má svůj život, svůj rozum.
"Tome Kaulitzi! Rád bych tebou mluvil, můžeš na okamžik?" řekl. Když mě takhle oslovuje, není to dobré
"mluv"
"řekni mi, kdo je otcem toho děcka!"
"a můžu mít dříve otázečku? Proč nejsi rád, že budeš mít vnouče? Skoro každý by skákal do stropu radostí, div by neprorazil hlavou strop a střechu, ale ty ne? Ty se jen mračíš, nadáváš a nechceš o tom ani slyšet. Proč? Víš jak to Amy ubližuje? Měl by jsi stát při ní a ne ji to dělat ještě těžší!"
"jsem zvědavý jak by ses zachoval ty, když jsi tak chytrý."
"určitě rozumněji než ty! Taky jsem byl v šoku, ale podporuji ji v každém jejím rozhodnutí a budu držet při ní!"
"to nemusíš"
"ale já chci! Tuhle debatu bych rád ukončil, promiň" odsekl jsem a odešel jsem pryč. Procházel jsem nemocnicí a zlostí svíral ruku v pěst. Zašel jsem do kantýny na kafe a něco sníst. V rohu u stolku jsem zahlédl Billa. Hned jsem si šel k němu sednout. Nezvedl ke mně pohled, hypnotizoval hrnek s kafem a hrál si se lžičkou.
"spal jsi s ní?" řekl táhle a mě úplně zaskočila ta jeho otázka. S kým jsem to proboha měl spát?
"cože?"
"spal jsi s ní?" zvedl ke mně konečně pohled a moc příjemně nevypadal. Jeho výraz byl podobný tomu Gordonovému na chodbě
"s kým jsem měl spát? Víš moc dobře, že jsem spal s mnoho holkama, takže jak mám vědět kterou myslíš"
"Amy"
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Nikol Nikol | 5. srpna 2008 v 13:30 | Reagovat

Sakra ten Bill je tam chytřejší než vypadá =D Sem zvědavá co mu na to Tom odpoví =D Určitě bude zatloukat =D Dál co nejrychlejš prosím!

2 Daniela Daniela | 5. srpna 2008 v 13:44 | Reagovat

drsně!! Je to skvělý, pokračuj!!

3 K.N. K.N. | Web | 5. srpna 2008 v 16:59 | Reagovat

skvěěělý!! rychle dál x)

4 Debbie Tension Debbie Tension | E-mail | Web | 10. srpna 2008 v 15:31 | Reagovat

jáj.... Moni? nechce se ti přidat další článek? :D

5 Daniela Daniela | 22. srpna 2008 v 13:02 | Reagovat

bude pokráčko?D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama