Brácha, já se nudím 32. díl

12. července 2008 v 17:00 | posted by MoNiSeK |  Brácha, já se nudím
Bill
"Bille!" okřikla mě Kendra a posadila se mi na klín a ruce mi dala kolem krku.
"dobře, už toho nechám"
"no vidíš, ani to nebolelo viď?" zasmála se a políbila mě.
Polibky jsem ji vracel. Chytl jsem si ji za zadek, nadzvednul a posadil si ji na sebe obkročmo. Kendra kolem mě hned omotala nohy. Zvedl jsem se, chytl ji znovu na zadku a odcházel s ní po schodech nahoru do jejího pokoje. V líbání jsme nepřestávali. Rozvalil jsem dveře od pokoje a položil ji na její postel. Hned jsem si na ni lehnul a svými rty zkoumal každou skulinku jejího těla. Odhrnul jsem ji vlasy z krku a přisál se svými rty na její krk.

Kendra mě jen lehce odtrhla ze svého krku, chytla mi hlavu a začala mě líbat na rty. Naše jazyky se proplétaly a já rukama začal šmátrat po lepu od její sukně. Když jsem ji nahmatal, chytl jsem její lem a stahoval dolů. Kendra lehce nadzvedla zadeček, aby to šlo lépe a znovu ho položila na postel. Klekl jsem si a sundal ze sebe rychle tričko. Kendra udělala to stejné. Znovu jsem se vrátil k jejímu tělu a líbal jsem ji na hrudníku a prsty zajel pod ramínky od podprsenky a lehce stál dolů. Rukama jsem obeplul její prsa a rozepnul podprsenku, který se rozepíná vepředu. Jazykem jsem kroužil kolem jejich bradavek a občas je lehce stisknul mezi rty. Kendra je slastně sykla a nehty se zaryla do prostěradla. Posunoval jsem se níže a jazykem jsem ji dělal vlhkou čáru až k pipíku. Tak jsem se znovu zastavil a kroužil špičkou jazyka kolen něj. Kendra už stahovala samým vzrušením břicho a tiše vzdychala. Narazil jsem až na lem jejich kalhotek. Líbal jsem ji přes ně a pomalu stahoval dolů. Projížděl jsem s nimi až úplně dolů a přitom rukama projížděl po jejich nohou. Když jsem ji je sundal, vzal jsem její nohu a začal jsem ji sázet polibky od špičky prstů až po stehna až k jejím rtům. Kendra automaticky dala nohy od sebe, chytla mě na zádech a přitlačila si mě k sobě. V boxerkách jsem začínal mít plno a tak jsem si je stáhnul dolů. Chtěl jsem už do kendry proniknout, jenže mě zadržela. Natáhla se ke stolku a z šuplíku vytáhla kondom. Posadila se, vzala si bolíček mezi zuby a pomalu ho rozdělala. Vytáhla ho ven, vzala si můj penis do ruky, párkrát po něm projela po celé jeho délce a nasadila na něj kondom. Chytla mě za ramena a stáhla mě zpátky dolů. Teď už mi nebránilo nic v tom, abych do ni vstoupil. Kendra jen sykla a pak začala hlasitě vzdychat. Moje přírazy byly zpočátku pomalé a naše vzdechy se stupňovaly. Lehce jsem se v ní pohyboval a přitom jsem ji rty dráždil na bradavkách. Kendra začala vzdychat více a mě to ještě více vzrušovalo a nutilo přidat na rychlosti. Přirážel jsem rychleji, protože jsem cítil, že to na mě už jde. Při posledním přírazu jsem slastí zakřičel a začal stříkat. Kendra se jen silněji kousla do rtu, zavřela pořádně oči a zaklonila hlavu. Oba jsme si vychutnávali ten pocit a nato i odeznívající orgasmus. Párkrát jsem se v ní ještě lehce pohnul a potom z ní vystoupil. Sundal jsme si kondom a hodil ho na podlahu a lehnul si vedle Kendry, která zhluboka dýchala a prsty kroužila kolem svých bradavek.
"chtěla by jsi ještě nebo co?" řekl jsem trochu udýchaně. Jen se ke mně otočila, skousla si ret a svůdně se usmála
"ty jsi jak na baterky. Nikdy se nevybyješ"
"baterky se ale vybýjí" řekla provokativně a lehla si na mě
"ale ne hned po prvním použití"
"však tohle není poprvé Billy"
"víš jak to myslím"
"ne - ne" řekla a začala mě znovu líbat.
Přelezla na mě a posadila se. Dlaněmi se zapřela o mou hruď a znovu na mě nasedla. Začala se na mě pohybovat hned rychle. Chytnul jsme ji za boky a urychloval její tempo. Hlasitě začala sténat, doslova křičet a stále zrychlovala. Nechal jsem ji, zaklonil hlavu, zavřel oči a užíval si to stejně jako ona. Nás musí být slyšet snad i na ulici. Se slastným zakřičením Kendra dosáhla opět orgasmu a hned na to i já. Slezla ze mě, lehla si vedle mě a tentokrát byla opravdu už vyřízená. Oddechovala a snažila se nalapat dech.
"stačí?" zeptal jsem se ji, protože tohle zažít znovu, asi bych už nepřežil
"ano" řekla stěží a dál nehybně ležela. Jen jsem se usmál, posadil se a začal pohledem hledat moje boxerky, které jsem někam odhodil. Když jsme je našel, zvedl jsem se a šel si pro ně. Oblékl jsem si je a odešel do kuchyně.
Nakoukl jsme do lednice a hledal něco k pití. Potřeboval jsem něco ledového, co by mě dokázalo zchladit, protože jsem byl strašně rozpálený. Vytáhl jsem si Ice Tea a vylezl si na linku a začal pomalu popíjet.
"Bille?" objevila se po chvilce Kendra mezi dveřmi a svůdně tam stála
"teď už ne" zasmál jsem se a ona taky
"ne, to nemyslím. Jde o něco jiného"
"povídej"
"naši se zítra vracejí domů. Budeme se muset scházet někde jinde" řekla a sklopila pohled
"v pořádku. To se zařídí" odkýval jsem to a poklepal na linku, abych ji naznačil, že má jít za mnou.
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Nikol Nikol | 12. července 2008 v 19:17 | Reagovat

Super super super dááál

2 Daniela Daniela | 12. července 2008 v 23:52 | Reagovat

skvělý!! a po druhý si už nebrali ani kondom a ten první Bill sundal, doufám že s nim nebude těhotná!!

3 Cácorka Cácorka | E-mail | 13. července 2008 v 23:49 | Reagovat

jooo...ať je s nim těhotná i Kendra.........to by potom Simone klepla pepka......kdyby oba klucí byly taťkou...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama