Brácha, já se nudím 31. díl

11. července 2008 v 13:58 | posted by MoNiSeK |  Brácha, já se nudím
Amy
Znovu jsem zalezla do koupelny a zavřela se ve sprše. Pustila na sebe teplou vodu a stála tam. Chtěla jsem s uvolnit a pročistit si trochu hlavu. Nevím jestli jsem udělala správně. To, co se teď stalo s Tomem. Doufám, že jsem tu chybu neudělala a nebudu toho muset litovat. Litovat bych toho nechtěla a doufám, že ani nebudu. Snad si za pár let budu moct říct, že tohle byla správná volba. Pokud ne, asi si to neodpustím.

Zaslechla jsem klapnutí dveří a kroky. Věděla jsem, že je to Tom. Neotáčela jsem se a dál stála pod sprchou a dávala jsem si z obličeje vlasy dozadu. Tom otevřel sprchu a na těle se mi objevila husí kůže jak vevnitř začal proudit chladný vzduch. Chytl mě kolem pasu a pořádně přitáhl k sobě. Přivřela jsem oči a užívala si každého doteku jeho ruky, která směřovala z boků na břicho a začala ho hladit. Polibky si sázel na krku a na rameno.
"chci to dítě Amy. Chci i Tebe" pošeptal mi do ucha, otočil si mě prudce k sobě a začal líbat. Ruce jsem omotala kolem jeho krku a prsty mu jezdila ve dredech. Pomalu couval ze sprchy ven. Táhl mě k zemi na deku. Lehla jsem si na ni a Tom lehce na mě, aby mi a hlavně dítěti něco neudělal. Svými rty se ze rtů posunoval níže a níže. Laskal mě na celém těle. Když svým jazykem kroužil v mém klíně, lehce jsem se kousala do rtů a vzrušením se prohýbala. Znovu se začal posunovat nahoru, lehce mi roztáhnul nohy, které jsem hned na to omotala kolem jeho pasu. Když do mě pronikl, sykla jsem slastí a pevně se ho chytla za ramena. Přitáhl se ke mně blíž a líbal mě na krku a v dekoltu. Znovu vyhledal mé rty. Jeho přírazy se stupňovaly a byly silnější. Snažil se ke mně být něžný, ale nešlo to. Vždy byl i trochu drsný, ale mě to vůbec nevadilo. Právě naopak, dokázalo mě to rozproudit ještě více. Se slastným vykřiknutím jsme dosáhnuli oba orgasmu. Tom ze mě vystoupil a stále na mě ležel. Dívala jsem se mu do očí a setřela mu kapku potu, která mu stékala po tváři. V jeho očích bylo stále vidět tolik touhy, jako kdyby se mě nemohl nabažit s chtěl stále více.
Tom
Ležel jsem na ni a zhluboka dýchal. Chtěl jsem znovu, znovu jsem chtěl začít ten pocit, který prožívám jen s ní. Nedá se to ani popsat. Mohu na ni oči nechat. Znovu jsem se k ní sklonil a něžně ji políbil.
"nemáš hlad?" zeptal jsem se ji. Jen my to odkývala. Proto jsem se zvednul a podal ji ruku, aby se mohla postavit taky. Druhou rukou jsem hrábl po osušce a dal ji ju. Jen se usmála a zamotala se ho ní. Odešli jsme do pokoje a Amy si lehla na postel.
"a co si dáme?"
"nevím, výběr nechám na tobě"
"dobře" kývl jsem a šel k telefonu, abych zavolal na recepci a objednal něco k jídlu.
Bill
"Bille?" vykulila na mě Kendra oči, když otevřela dveře a uviděla mě před nimi stát
"můžu dál?"
"děje se snad něco? Nikdy si ke mně kolem 11 večer nepřišel sám od sebe, co tak náhlá změna?"
"nevíš co je s Amy?" řekl jsem a šel rovnou do obýváku
"krom toho, že je v tom, nevím co by s ní mělo být!"
"ty víš kdo je otcem, viď ano?"
"nevím. Tohle mi nechtěla říct. Myslela jsem, že to řekla aspoň tobě nebo Tomovi"
"mě nic a Tomovi podle toho co mi dneska řekl to taky neřekla"
"tak to nech plavat. Ona to řekne, až přijde ten vhodný čas
"no myslím, že už nastal. Dneska chtěla zavést do města, že prý s tebou má schůzky, což jsem ti vlastně říkal v telefonu. Nikdo mě nenapadá ke komu by mohla jít a byla u něj přes noc! Jedině s ním!" řekl jsem už nepříčetně a posadil se
"Bille uklidni se! Chováš se jak manžel, který má podezření, že ho žena podvádí!" začala se smát a sedla si vedle mě
"přestaň. Jsi jako Tom. Taky ze všeho máte jen srandu"
"tak to tak neber. Nic se ji nestane. Amy se o sebe umí postarat, o to se neboj. Kdyby něco, tak tobě nebo Tomovi zavolá"
"a co když ne? Co když ji někdo okrade a pak ji něco provedou?"
"Bille!" okřikla mě Kendra a posadila se mi na klín a ruce mi dala kolem krku.
"dobře, už toho nechám"
"no vidíš, ani to nebolelo viď?" zasmála se a políbila mě.
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Nikol Nikol | 12. července 2008 v 15:05 | Reagovat

dáááááál honem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama