tak jsem doma

14. května 2008 v 18:10 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  MoNiSeK
Bože, to byl den ty jo. Ráno sem se divila, že jsem vstala v těch 4:45. To bylo něco hnusného. V 5:45 jsem musela být před školou a mohlo se vyrazit. Na Slovensko do Brezove pod Bradlom jsme přijeli před 9. My (křoví) jsme se usadili na lavičky a atletika začala. Jako byla to celkem nuda tam sedět a "spalovat se" od slunka. Pak konečně před obědem byla bouřka, příjemně se ochladilo a sprchlo. Po obědě šli ještě něco odběhat, odskákat atd. a já jsem s kámoškama zůstala na chodbě ve škole. Pak k nám přišel jeden borec. No vám řeknu, byla prdel. Se nás ptal, jestli jsme z Česka, já mu prvně absolutně nerozumněla, tak to zopakoval a konečně jsme to odkývali. Jsme kecali o závodech a pak nás zkoušel jak moc (ne) umíme slovensky. Jediné co jsem věděla JÁ SAMA byla "lopta", což je balón. Jinak nás pochválil, že jsme chytré holky xD. Pak jsme najeli na měsíce a on nevěděl, co je srpen. Tak přemýšlel a já dřív řekla August a on takový "píča". Jsme mu řekli, že to taky používáme a tak nás poprosil, jestli by jsme ho nenaučili nějaké sprosté slova v češtině, aby to mohl říkat. Jsem se zamyslela a pak mu řekla "čůramrd". Bože to byla prdel, jsme se věčně jen smáli. Nakonec pak musel s kámošema odejít. Už končili. Jsme tam ještě museli tvrdnout hodinu jak paka.
Jako, ale jak jsem celý dopoledne seděla na té spropadené lavičce jen v topu a samozřejmě ještě v džínách, tak mám celé spálené záda. To jde vidět jen takový červený obdelník na zádech, dva bílé silné proužky od ramínek a zase červená. No to se mi bude dneska krásně spát. (ironie).
Tak dost moji vykecávky, ale tak.....jsem se vykecat musela. Já jdu psát další díly ff-ky. Raději.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 klarka klarka | Web | 15. května 2008 v 21:00 | Reagovat

no ano chalani ze sloveska aaaaaaaaaaach...xD

su sexi :P

tiez po me chteli sproste slova na konzu v Blave xD

2 MoNiSeK (webmiss) Toms V.I.P. Prinzesschen MoNiSeK (webmiss) Toms V.I.P. Prinzesschen | Web | 15. května 2008 v 21:14 | Reagovat

hey a su laskavy........OMG. Páci sa mi rozprvat po slovensky. sice nič veľa, ale snaha bola xD

takova ceslo-slovenstina xDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama