report z křtu medvědích dvojčat Billa a Toma

26. května 2008 v 16:22 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  MoNiSeK
Dlouho jsem nepsala velkej výkec. Vždy jen něco krátkého. Tak dneska to napravím. Jak jsem slíbila, tady je konečně report z křtu medvíďat.
Jak jistě víte, v sobotu se konal v brněnské ZOO křes medvíďat, která dostala díky našemu (fans TH) hlasování jména Bill a Tom.
V sobotu jsme do Brna jela už na 10 hodinu. Měla jsem tam scuka s kámoškama. Koupilo se Bravo, šlo se do KFC a pak jsme se vydaly na Hlavas se připojit k Annie a ostatním holkám. Počkaly jsme tam tak.....necelou půl hodinu. Potom ta celá banka tak kolem 21 lidí se nacpala so šaliny (pro neznalce - tranvaje) a jelo se jedničkou k ZOO. Byla to dlouhá cesta, ale dalo se to. Když jsme dorazili k ZOO, u pokladny jsme si koupili vstupenky. Já si koupila i přívěšek na klíče s medvídkem Tomem. Pomalu jsem šla s Klárkou a jejím bráchou k medvíďatům. Když jsme na jedné tabuly uviděli, že začátek není ve 12:00 ale ve 11:45, poslaly jsme malého bratra dopředu aby nám chytl nějaké místo u zábradlí a my pak běžely, ano běžely, nahoru do kopečka a do zatáček. Jako já ještě pořád kulhám a to den po té mé bouračce běhat? No byla to síla, ale šlo to. Sice s bolestmy a křečma, ale jo. Když jsme tam doběhly, lidí tam bylo jak šlupek. Našly jsme bratra a procpali se dopředu. Hned jsme vytasila mobil a začala fotit a natáčet. Videa a fotky jsme vám sem už dávala. Po 12 začal samotný křest. Vedle mě stál jeden chlap a holky za mnou nadávaly, že má velký záda, ať odprejkne atd. Jako dkyby je neslyšel, ale nic neříkal . Pak začali kecat ti různí kmotři medvídků, ale Bolkova řeč mě fakt rozesmála. On se prý večer před křtem ptal svého syna co jim má říct a tak tam říkal, co mu jeho syn řekl a ještě u toho šišlal jako malé děcko. prý ať si pak najdou hezkou medvědici, ať choděj do školy (mylsím, že tam bylo i rádi) a tak Prostě z toho jsem nemohla. Pak jim házeli dárky. Jeden z kmotrů to hodil a jemu se to zamotalo v haluzích na stromě. Takže to medvídci ani nedostali. Pak házel Bolek a ten se trefil dolů. Cora (matka medvíďat) si to vzala a medvídci za ní pak chodili jako ocásci. To bylo rozkošný. Jak byl konec, Nova dělala krátké intervív s Endivie. Ta reportérka řekla, že pak máme skandovat. Takže jak dala pokyn, holky začaly strašně ječet, řvát "Tokio Hotel" a "Bill a Tom". A když točili konec reporáže, reportérka říkala "ze známé skupiny Tokio Hotel" a kameraman "já je ale enznám, znova". Pořád ji vracel a až po několikáté to nechali.
Pak reportér z Primi když točil konec reportáže, tak jak měl před sebou ten malej arch v kterým něco mají (já envím co tam je za papíry) tak měl přidělaný malý letáček z letáčkové akce "TH zurück nach Tschechien", který mu holky dali.
No já bych to ukončila. Mě se to opravdu nechce vypisovat celé vše co tam bylo. Jsem prostě líná a nevíc nemám čas. Musím stihnout ještě tolik věcí. Omlouvám se za případné chyby, překlepy, pospřeházená písmenka. Já to po sobě nečetla. Je to moc dlouhé a nechce se mi. Však vy to pochopíte, že?
Bylo toho hodně co se tam s médiemi stalo. Ale vše to vypisovat by bylo na dlouho a mě se nechce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | 26. května 2008 v 17:31 | Reagovat

ty jo mazec...a jak měli i najednou velkou návštěvnost :D ještě by měli TH fans za to poděkovat...ale je to teda rozkošný, že se jmenují Bill a Tom ;)

2 Debbie Debbie | E-mail | Web | 26. května 2008 v 18:33 | Reagovat

jo ten letáček sme mu do ruky vrazili my :D:D:D

3 Segra Segra | Web | 26. května 2008 v 22:01 | Reagovat

jo byl to super den.. ale asi jsem si z tama dovezla nějakou angínu bo co.. a zejtra nejdu do škole.. no prostě jsem uplně dead.. Do výkendu se to musí spravit jinak jako nevim..

4 Hannu Hannu | Web | 27. května 2008 v 18:00 | Reagovat

krásně jsto napsala a ještě ty materiály k tomu,upe ti děkuju za to přiblížení,pač já tam tentokrát nemohla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama