Excuse me I´m V.I.P.

29. května 2008 v 18:04 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  MoNiSeK
Heh, toho názvu článku si nevšímejte. Jen jsem nevěděla jak to pojmenovat. Tohle mám totiž i na triku Takže to bylo lehké ne? Heh.
No takže v prvé řadě bych tu chtěla něco zveřjenit, co se až tak tohoto blogu a mě netýká, ale což. Každý účastník akce je vítaný. Takže fanoušci Tokio Hotel, zajděte na tuhle stránku a zúčastnite se prosím Hey?
Tak a teď normál.
Dneska nám v matice a fyzice učitelka uzavírala známky. Bože, mi dala z matiky za 3. Já pořád říkám, že jsem na matiku prostě tupá. Já ji prostě jako chápu, ale vypočítám většinu blbě . Ale aspoň, že z té fyziky jsem z velkého testu měla za 1 a dneska mě vyzkoušela, takže se slitovala a dala mi z fyziky za 2. Naštěstí. Ale nasrala mě tím, že jedné holce, která dokonce jednou z matiky už dělala reparát před dvěma lety, navíc je pořád tupá jak tágo dala taky za 3. To není fér. Já jsem milionkrát chytřejší než ona a dostanu stejnou známku? Tsss. Tohle si může zkusit ještě češtinářka a začnu se s ní hádat s diabolkou jednou. Ji odtáhneme tu její berušku a bude klid. Aspoň při cestě na autous něco shodí.
Dost školy (spíš známek) . Ale o ni se kecá dobře a dost . No jsme byli v přírodopise v počítačové učebně a tak jsem šla na YouTube a koukala na videa a poslouchala music. Samozřejmě Linkin Park, Panik a pak jsem se sekla na 30 Seconds To Mars u "A Beautiful Lie". Ten song je naproto úžasnej a pořád ho musím poslouchat.
No nic lidičky. Monishka mě tu nahání, abych šla psát ff-ku. Takže raději jdu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Mon!shka Mon!shka | Web | 29. května 2008 v 19:00 | Reagovat

njn máš štěstí, že jsi šla psat :D

2 Lenka Lenka | E-mail | 29. května 2008 v 19:11 | Reagovat

noo ten nadpis...jsem nejdřív valila, co to v něm máš :D nj s učitelema to je škoda slov...neznám jedinýho člověka, kterýho by nesrali :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama