dneska byl teda den

21. května 2008 v 18:35 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  MoNiSeK
Dneska byl naproto šílený den. Teda jen v určitou dobu ve škole. Po druhé hodině jsme začali s holkama blbnout. Jsme měli češtinu a dělali jsme souvětí podřadné, souřadné a ty ptákoviny . To nechápu, nechci to chápat, je mi to ukradený. Jsem řekla, že mi to je stejně na hovno, že ze střední bez matury neodejdu. Kámoška si ze mě dělala pak srandu, že za 10 let na slučáku se mě zeptají, co teď dělám a já, že uklízím hajzlíky (záchody). Ony se tam začaly tlemit. Potom říkaly, že budu čistit ucpanej hajzl a až poletí hovno nahoru tak budu řvát "Tom letí!" a další "Gustav letí!" takhle vyjmenovali celou kapelu. Pak, že se za mnou přijedou podívat a zeptají se na recepci "kde je ta vedoucí hotelu Monika?" a recepční řekne "ále, má práci s hajzlama". Pak prý dojdou na záchody a já budu běhat od jednoho hajzlu k druhýho a křičet "Tokio Hotel letí! Joooooo". No prostě mega lolec. Mě to jako štvalo, jak do toho pak začaly tahat TH, ale když se kolem vás smějou 4 telata, kdo by se i proti vlastní vůly nesmál. Jsem pak kvůli tomu dostala poznámku, že vyrušuji v hodině. Jsem se jen smála no .
Ale což, aspoň mě rozesmály a měla jsem dobrou náladu. Po včerejšku jsem to potřebovala...
Jinak, dnes jsem dala poslední díl ff "Bibi prober se! To není realita!". Od zítřka se můžete těšit na moji novou povídku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 .B.A. .B.A. | Web | 21. května 2008 v 20:48 | Reagovat

Supoej jupí.. ale ty víš co Moni.. ne? :D

2 Lenka Lenka | E-mail | 21. května 2008 v 22:32 | Reagovat

noo mám co dohánět, za ten tejden, co jsem nebyla doma! přijdu sem a vidim plno nových dílu a super new design! moc se ti povedl...hezčí než ten předtim ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama