Brácha, já se nudím 3. díl

25. května 2008 v 19:16 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Brácha, já se nudím
Tom
S Barbarou jsme jeli do motelu.
"pojď Tome" ukazovala prstem k sobě a pořád ustupovala dozadu. Dotáhla mě takhle až k posteli.
"tak ty takhle jo?" řekl jsem ji a sundal jsem si tričko. Jen se usmívala a pořád šla dál. Když narazila na postel, lehla si na ni a lehce se sunula nahoru. Sednul jsem si na ni obkročmo a projížděl jsem ji rukama po celém jejím těle. Barbara zvedla ruce nad hlavu a pod každým mým dotekem se prohnula. Vysunul jsem ji tričko nahoru a potom ji ho celé sundal. Posunoval jsem se níže a líbal ji na bříšku, dokud jsem nenarazil na její kalhoty. Pomalu jsem u nich rozepnul zip a stáhl ji je dolů. Rukama jsem kroužil na jejich bocích a jazykem kroužil kolem pupíku.

"Tome, nezlob" řekla Barbara. Zvedl jsem hlavu a pousmál se. Mezitím jsem ji lehce stáhl tanga a zajel svojí rukou do jejího klína. Druhou rukou jsem si začal hrát se zapínáním od její podprsenky. Šlo to těžce, když jsem se musel soustředit hlavně na práci pravé ruky, ale povedlo se to. Barbara sladce sténala a já jsem ji provokoval ještě více. Můj jazyk tentokrát kroužil kolem jejich bradavek. Po chvilce jsem vytáhl ruku a rychle si sundal kalhoty a boxerky. Barbara se okamžitě zvedla, strčila do mě abych si lehnul. Vzala juniora do rukou a jezdila po něm po celé jeho délce. Jen jsem slastně přivřel oči a začal jsem v rukou svírat prostěradlo. Po chvilce jsem ucítil ale vlhko a Barbařin jazyk, který mě sladce dráždí. Za okamžik jsem se Barbaře udělal do pusy a hlasitě jsem zasténal. Vše polknula a posunula se víc nahoru. Sedla si na mě obkročmo a pomalu se na mě nasunula. Jen zaklonila hlavu dozadu a začala se na mě nadzvedávat. Chvíli udávala své pomalé tempo. Mě to dohánělo k šílenství. Chytl jsem ji za boky a ujal jsem se toho já. Určoval jsem své vlastní tempo, které mi vyhovuje.
"Amy!" vzdychl jsem a najednou se Barbara zastavila a udýchaně mě sledovala. Jen jsem na ni vykuleně koukal. Nechápal jsem, proč zastavila, proč přestala? Vždyť už zbýval jen okamžik a udělal bych se! Tohle mi dělá určitě naschvál. Navíc vypadá, že už nemá chuť dál pokračovat.
"Amy?! Tvoje sestra Amy, nebo máš nějakou jinou Amy a ani nevíš, jak se jmenuji?!" vyjela na mě a já jsem na sucho polknul
"Barbaro….já….to…."
"přešla mě chuť!" odsekla, slezla ze mě a začala se oblékat. Jen jsem tam zůstat bez hnutí ležet a sledoval jsem ji jak odchází.
"Sakra! Sakra! Sakra! Tome ty jsi takovej debil!" začal jsem si nadávat a mlátit se rukou do čela, když odešla. Proč jsem si nehlídal jenom víc pusu. Proč sakra Amy? Bože! Já jsem takovej debil! Co teď? Jako…tohle není fér pro mě, ani pro mého malého Toma.
Amy
Už hodinu nakupujeme a Bill s námi. Já jsem vlastně myšlenkami úplně někde jinde. Pořád musím myslet na to, co teď Tom s Barbarou dělá. Ale, že se vůbec ptám. Je jasné, že si to spolu rozdávají až pod nimi vrže postel. Mě to ale vadí. Když přišel a řekl Barbaře, že můžou jít, myslela jsem, že budu vraždit. Tohle jen tak nemůžu nechat. Zatraceně s Kendrou. Ta taky dokáže chtě nechtě člověka navést k takovým hloupostem. To si s tebou ještě vyřídím.
"Amy! Hey!" mával mi rukou před obličejem Bill. Rychle jsem se vzpamatovala, podívala se kolem sebe a pak na Billa s Kendrou
"v pořádku Am?" zeptala se mě Kendra a v ruce držela snad tucet triček
"jo v pohodě. Běž si to raději vyzkoušet" popohnala jsem ji. Když zalezla do kabinky, zakroutila jsem jen hlavou a prohlížela si trička.
"Amy, na co jsi myslela?" zeptal se mě Bill a postavil se těsně za mě, že jsem cítila i jeho chloubu na mém zadku.
"myslíš, že když mě budeš takhle utěsňovat tak budu mít čistější myšlenky?"
"promiň" postavil se vedle mě a opřel se o stojan s oblečením. Změřila jsem si ho od hlavy až k patě a všimla jsem si, že ten stojan je na kolečka. Znovu jsem se podívala na Billa a usmála se. Nenápadně jsem nohou našla kolečko od stojanu a kopla do něj.
"já ti ani nevím bráško" řekla jsem nevinně a Bill letěl na zem.
"nestalo se ti nic?" hrála jsem strašně překvapenou a vystrašenou
"hm, nic mi není. Díky" odsekl mi, zvedl se, oprášil a přemístil se raději ke kalhotám.
"nemáš zač" zasupěla jsem si sama pro sebe tiše a čekala na Kendru.
Bill
Si snad myslí, že nevím, že to udělala schválně? Proč se tak zase sakra musí chovat. Poslední měsíc byla v pohodě. Vycházel jsem s ní úplně na jedničku a dneska začne znovu provokovat a dávat najevo jak ji vadí mít mě za bráchu. Jako kdybych já z toho byl 2x nadšený.
V kapse od bundy mi zavibroval mobil. Vytáhl jsem ho a podíval se na displej "1 nová zpráva". Že by omluvná SMS-ka od mé milované nevlastní sestřičky? To těžko, ta by si kvůli mně rozhodně kredit neplýtvala.
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Nikol Nikol | 25. května 2008 v 20:32 | Reagovat

Ježiš chudák Bill =D

2 Lenka Lenka | E-mail | 25. května 2008 v 22:01 | Reagovat

úžasný! začíná se mi tahle ff vážně líbit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama