Bibi prober se! To není realita! 38. díl - Konec

21. května 2008 v 17:32 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
Holky, přece jen poslední díl, tak bych prosila zával komentářema lol
______________
* * * REALITA * * *
  • Tom
"Bille měl by si jít lehnout. Pořád je na tom stejně" přišel jsem za ním na pokoj kde seděl u Bibi. Už rok ji udržují v umělém spánku. Chtěli ji po třech měsících už odpojit, ale Bill jim to nedovolil. Platí za její udržování při životě mnoho peněz a pořád doufá, že se Bibi probere.
"ne! Budu tu! Možná se probere! Když mě sem doktoři volali, říkali, že se její stav zlepšil a myslí si, že přichází k sobě! Chci být u toho!" odsekl mi
"brácha! Sedíš tu už přes 12 hodin! Musíš si odpočinout!"
"Tome! Pochop to! Ona ti neumírala v náručí! To mě! Víš jaké to je s tím celý ten rok žít?"
"ty za tu autonehodu nemůžeš!"

"můžu! Měl jsem ji poslechnout a zastavit a nepokračovat dál! Kdybych tehdy zastavil, byla by v pořádku!"
"co bylo to bylo! Už to nezměníš! Musíš se dívat před sebe!" snažil jsem mu to nějak vysvětlit. Což se snažím už celý rok. Nehne to s ním, stojí si za svým. Povzdechnul jsem si a posadil se do křesla. Znovu jsem se zamyslel nad dnešním dnem. Od té autonehody se mi zdává o Bibi. Při té bouračce v mém snu zemřel Bill, já se starám o Bibi a nakonec jsme se do sebe zamilovali. Ona mi to řekla, ale já už to nestihl. Včera v tom snu skočila z balkónu a zemřela. Bill o těch snech neví. Chodím už celou dobu tajně k psychologovi a vše mu říkám. Vůbec netuším proč se mi ty sny zdají. Nechápu to.
"Tome! Tome!" začal Bill jančit. Rychle jsem se zvedl a šel k němu
"co se děje?"
"Bibi, ona, ona mi stiskla ruku!"
"to mi udělala taky před měsícem! To je normální"
"ne! To není to stejné! Tome…" díval se na mě zoufale a já sledoval zase Bibi. Po chvilce se ale opravdu začala probouzet. Oba dva jsme nebyli ničeho schopni, jen jsme tam u ní stáli a sledovali. Nakonec otevřela oči a vystrašeně na nás koukala.
"dok- dokto- doktore!" zakřičel Bill šíleně nahlas a nespouštěl ji z očí. Doktor za okamžik přišel a byl úplně překvapený, že se Bibi probrala. Nedoufali, že se někdy ještě probere. Považovali ji už prakticky za mrtvou. Doktor nás vyhnal pryč, aby ji mohl vyšetřit.
  • Bibi
Najednou jse se probudila v nemocnici. Cítila jsem se úplně polámaná. Nevěděla jsem co se stalo, proč jsem tu! Jen si pamatuji, že se mi zdál strašný sen! Bill v něm zemřel a já se zapletla s Tomem. Dokonce jsem ho milovala. Nakonec jsem skočila z balkónu a pak jsem se probudila. Když jsem otevřela oči, stál vedle mě Bill s Tomem. Lehounce jsem se usmála, protože mi spadl kámen ze srdce, že je Bill živý a hlavně zdravý. Když jsem se podívala na Toma, ucítila jsem takový zvláštní hřejivý pocit. Cítila jsem se v tom okamžiku v bezpečí.
Pak ke mně přišel doktor a vyšetřil mě.
"doktore…..co se stalo" zeptala jsem se ho
"před rokem jste měla vážnou autonehodu a upadla jste do kómatu. Už jsme nedoufali, že se někdy proberete. Prakticky jste byla mrtvá! Tohle je naprostý zázrak!" řekl a já to vůbec nechápala. Potom odešel a do pokoje přišel Tom.
"Tome!" řekla jsem radostně. Jen se s úsměvem od ucha k uchu posadil vedle postele na židli a chytl mě za ruku.
"kde, kde je Bill?"
"štěstím omdlel. Sestřičky ho musí vzkřísit. Bibi, víš…..je to hloupost co ti teď řeknu, ale musím to říct. Nevím proč, ale něco mě k tomu nutí."
"mluv" pobídla jsem ho
"od té nehody. Vždy když spím se mi zdá sen. V tom snu…Bill je mrtvý a ty a já….jsme spolu. Jen….já tě v tom snu miloval. Jenže ty jsi pak skočila z balkónu a zabila se a já ti zapomněl něco říct….." odmlčel se. Vůbec jsem nedutala, protože úplně stejný sen se zdál mě. Naprosto stejný!
"Miluji tě…." Řekl, naklonil se ke mně a políbil mě. Ty jeho rty, ty rty znám. Moc dobře je znám. Jsou tak sladké. Jeho polibky tak vášniví a plné lásky.
"mě se zdál stejný sen……" řekla jsem mu, když jsme se od sebe odtáhli. V ten moment jsem cítila stejnou lásku k Tomovi jako ve snu. Už jsem s ním chtěla zůstat napořád.
O 7 let později
"Emily, Suzie!" zavolala jsem na holky a seděla na terase a sledovala je, jak se na zahradě pošťuchují
"ale mamí!" křikly na mě obě dvě. Lehce jsem se usmála a zakousla se do jablka
"ahoj lásko" přišel ke mně zezadu Tom a políbil mě na tvář. Jen jsem se na něj otočila a usmála jsem se
"ahoj. Jak bylo dnes v práci?" zeptala jsem se ho, když jsem snědla sousto
"jako vždy. To víš, práce manažera není nic lehkého"
"to věřím. Hlavně, že děláš to, co tě baví"
"nejraději bych s kapelou stál ještě na pódiu a doháněl holky k šílenství"
"ahoj tatí!" přiřítili se k němu holky a každá ho chytla za jednu nohu a nechtěla pustit
"půjdeš si semnou hrát?" - "zahraješ mi něco na kytaru?" - já chci dneska za strejdou Billem" překřikovaly se jedna za přes druhou.
"holky pusťte mě" řekl jim. Ony ho pustili a Tom si před ně čupnul. Holky na něj koukali těma nevinnýma očkama a čekaly.
"teď nemůžu zlatíčka. Potřebuji něco vyřídit s maminkou. Utíkejte si hrát, potom za vámi přijdu" řekl jim a obě se rozběhly jako šílené zpátky na zahradu.
Sledovala jsem je a vzpomněla jsem si na ten můj dávný sen. Jsem ráda, že jsem se rozhodla tak, jak mi v tom snu Bill řekl. Kdybych tak neučinila, kdo ví, jestli bych tu teď seděla a měla krásné dvě holčičky a milujícího manžela.
Konec
Monisek
Takže je tu konec téhle povídky. Ten konec mě napadl už během prvních dílů, když jsem začínala psát. Takže jsem se rozhodla, že ho nechám. Nenapadal mě totiž žádný jiný. Doufám, že se vám ta povídka líbila.
Jen pro ujasnění, to - co jsem celou dobu psala se odehrávalo v mysli Bibi, když byla po autonehodě v kómatu. Až od části, která je označená jako "realita" je už Bibi opět při vědomí. A zbytek snad chápete zcela dobře. Psala jsem tohle vysvětlení proto, že každý to nemusel pochopit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 .B.A. .B.A. | Web | 21. května 2008 v 17:43 | Reagovat

Prostě Moni WOW!Já - jsem bez slov.Fakt to bylo krásný, úžasný bombastický! Twe to jsem nečekala ale je to kráááááásný konec!Už se těším na novou :)

2 Peth Peth | Web | 21. května 2008 v 18:14 | Reagovat

uaaa bože ja tež nejsem schopná slov :-O to je naprosto.. totálně.. absolutně.. nečekaný, úžasný.. nejlepší FF, kterou jsem v životě četla.. krásný.. strašně moc.. fakt ^•^

jsem ráda, že je nakonec s Tomem :-) i když je mi Billa líto, že zůstal sám :'(

3 Nikol Nikol | 21. května 2008 v 18:30 | Reagovat

Fakt úžasný!Takovej konec sem nečekala =D fakt povedený =)

4 zuzana zuzana | 21. května 2008 v 19:07 | Reagovat

výborný prekvapivý koniec, skvelá poviedka :-)

5 Mon!shka Mon!shka | Web | 21. května 2008 v 20:17 | Reagovat

skvělá ff-ka!§§ úžasná

6 Suziie Suziie | 21. května 2008 v 22:44 | Reagovat

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů..... upa nej konec.. jiný fakt být nemohl.. sice jsem ti chtěla nejdřív nadat jakto že už je konec.. jenže jsem začala číst a upně si mě dostala..:))))))) jen by mě teď docela zajímalo jak to teda dopadlo s Billem když je bibi s tomem...:)))):-D mnooo?? jou a všechno nej k svátku..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama