Bibi prober se! To není realita! 34. díl

17. května 2008 v 16:32 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
  • Bibi
Odtáhla jsem se od něj rychle a začala brečet ještě více. To, co jsem viděla během toho polibku mě zevnitř užíralo. Byly to ty nejhorší okamžiky v mém životě. Bála jsem se Billa ještě jakkoliv dotknout. Bála jsem se, že při doteku to uvidím znovu. Už jsem nechtěla aby se mě jakkoliv Bill dotknul. Nechtěla jsem! Rychle jsem se zvedla a chtěla odejít pryč, přímo utéct, ale než jsem doběhla ke dveřím, stál před nimi Bill a bránil mi.
"nikam nepůjdeš lásko. Ty jsi jen moje!"
"pusť mě! Já chci za Tomem!" křičela jsem
"ne! Ty půjdeš semnou! Budeš navždy semnou!" přibližoval se blíže a já ustupovala. Začala jsem křičet.

  • Tom
Probudil jsem se a na budíku blikalo čtvrt na 3. Otočil jsem se na druhý bok a chtěl znovu spát, ale uslyšel jsem křik. Rychle jsem rozsvítil lampičku a podíval se vedle sebe. Postel byla prázdná a Bibi nikde. Z postele jsem vyletěl jako střela a utíkal na jistotu do podkrovního pokoje. Když jsem vletěl do pokoje, Bibi stála kousek od dveří s brečela. Rychle jsem ji objal a pomalu odvedl zpátky k ní do pokoje. Uložil jsem ji do postele a hladil ji po tváři aby usnula. Po půl hodině přestala plakat a usnula. Já se šel posadit na pohovku pod oknem a vzal jsem si do rukou ještě jednou ten dopis od Stely. Znovu jsem si ho četl pořád dokola. Přemýšlel jsem, jak to bude dál, pokud to bude pravda. Pokud Stela opravdu nelže a těhotná je. Pak ale přicházela další otázka a to důkaz mého otcovství. Mít dítě, to pro mě není. Ne aspoň v 19! To je absurdní. Kvůli tomu dítěti bych Stelu vídal pořád. Neplánuji že bych s ní začal kvůli tomu malému žít. Pokud byl tohle její plán jak říkala, že se ještě rozmyslím, ztroskotal hned na začátku, protože já s ní nechci být. Nedokážu žít s osobou, která nerespektuje mé city a Bibi. Která by ji nejraději strčila do blázince a už nikdy ji z tama nepustila. Už jsem znal všechen text na tom papíře snad zpaměti, ale musel jsem to pořád dokola číst. Jako kdybych se v tom snažil najít nějaký podvod.
  • Bibi
Když jsem se ráno probudila, ležela jsem ve své posteli - sama. Bleskurychle jsem se posadila a rozhlídla se kolem. Tom ležel na pohovce. Nechala jsem to plavat a jeho spát. Zvedla jsem se a šla dolů něco zakousnout. Měla jsem hlad.
"dobrý ráno slečno" pozdravila mě Karla - naše služebná
"dobrý. Karlo, máme něco v lednici, já jen , jestli má cenu se tam vůbec dívat"
"samozřejmě. Byla jsem brzy ráno nakoupit" řekla a odešla a šla pokračovat ve své práci. Vydala jsem se k lednici a koukala do ni. Byla plná a já nevěděla co si mám vzít. Sbíhaly se mi sliny úplně na vše. Kdyby to bylo možné, snědla bych celou lednici.
Nakonec jsem si vzala jen jogurt a posadila jsem se ke stolu v kuchyni. Začala jsem jíst a zamyslela jsem se nad včerejší nocí. Možná jsem Toma měla poslechnout. Nevěřila jsem mu. Myslela jsem si, že jsem silná a dokážu tomu všemu říct ne. Pletla jsem se. Hned první noc jsem dokázala, že jsem slaboch a nemám na to. Tenhle dům je pro mě snad prokletý. Mám už z Billa doslova strach. Pořád si opakuji, že je po smrti, ale ty noci. Buď jsem opravdu blázen a jen si ho představuji a nebo je to jeho duch, který mě za všechno chce potrestat. I ta druhá možnost se hodí spíše pro blázna. V něčem jen ta zmije Stela měla pravdu. Zbláznila jsem se.
"ahoj Bibi" řekl Tom, když přišel do kuchyně a vypadal dost polámaně.
"ahoj. Měl jsi spát v posteli" řekla jsem mu
"chtěl jsem tě nechat raději samotnou. Přišlo mi to vhodné a tak jsem si lehl raději tam"
"Tome já se za ten včerejšek chci omluvit"
"nech toho. Nechci začínat nový den takovou nepříjemností."
"ale já…"
"Bibi!" zakřičel na mě. Leknutím jsem se trochu přikrčila a raději už mlčela a dojedla jogurt. Tom si udělal jen kafe a posadil se naproti mně. Sledoval mě beze slova a ten jeho pohled mě zneklidňoval. Jako kdyby něco tajil, něco - co se nemám nikdy dozvědět. Proč zase najednou ty tajnosti.
"pardon" omluvil se, když mu začal zvonit mobil a zvednul to. Sledovala jsem ho a všimla jsem si, že se mu okamžitě zlepšila nálada. Jsem zvědavá s kým to mluví a co se právě dozvěděl. Možná mu volá ředitel z nějaké psychiatrie a řekl mu, že pro mě má místo někde v izolaci.
  • Tom
Když jsem přišel do kuchyně, Bibi znovu nakousla včerejší problém. Zakřičel jsem na ni, aby přestala, že se o tom nechci bavit. Všechno moje úsilí se totiž rozplynulo během okamžiku a to mě mrzí ze všeho nejvíc. Udělal jsem si kafe a posadil se naproti ni ke stolu. Po chvíli mi začal zvonit mobil. Volal mi Alex, rychle jsem to zvednul.
"ahoj Tome, mám pro tebe vynikající zprávu, ty výsledky jsou falešné"
"víš to jistě? To je vynikající. Tak se ji konečně už nadobro zbavím"
"má na oddělení známého a proto dostala razítko nemocnice. Jinak se za posledních 14 dní žádné těhotenské testy v té nemocnici nedělali"
"jsem ti fakt zavázaný. Zachránil jsi mě. Moc díky, Čau"
Po tomhle telefonu se mi okamžitě zlepšila nálada a byl jsem schopny s Bibi řešit i ten včerejšek. Jenže ona se v polovině mého rozhovoru s Alexem sebrala a odešla pryč.
Pokračování příště…..
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 .B.A. .B.A. | Web | 17. května 2008 v 17:19 | Reagovat

Yeaaaaaaaaaaaaaah! Konečně zmije jedovatá... grrrrr.... :D tak jí.. krávě jedný.. :D jo... sem happy...

2 Nikol Nikol | 17. května 2008 v 19:46 | Reagovat

super =D dááááááál

3 Suziiie Suziiie | 18. května 2008 v 14:36 | Reagovat

:)) jéé ...,.. dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama