Bibi prober se! To není realita! 27. díl

10. května 2008 v 19:24 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
  • Tom
Bibi odešla do koupelny a já si lehnul na postel a zavřel oči. Vzpomínal jsem na ten den, kdy jsem Bibi potkal. Občas jsem se musel pousmát, protože to jinak ani nešlo.
Flashback
"brácha jsi celej?" přišel jsem i s klukama za Billem
"jo jsem" ujistil mě. Při pohledu na tu holku vedle něj se mi chtělo znovu smát.
"Tome, tohle je Bibi Sackl" řekl Bill vážně. Začal jsem se dusit, protože mi zaskočilo pití.
"dcera…."

"ano" řekla sebevědomě a já na sucho polkl. Teď se pro změnu smál Bill s Gustavem a Georgem. Házel jsem všechny barvy, od červené až po bílou.
"těší mě" podal jsem ji opatrně ruku. Když ji přihnula, trochu se mi ulevilo. David by mě zabil, kdybych nějak naštval šéfovu dcerušku, nebo dokonce nějak zesměšnil.
"Tome, vezmi Bibi a projdi se s ní" řekla mi Birgit - máma Bibi. Vykuleně jsem se na ni podíval a pak na Bibi. Ta se na svojí mámu koukala stejně vykuleně jak já a Bill nechápal, proč s ní mám jít já. Přece jeho stáhla sebou, ať si povídají ti dva. Proč já? Co jsem komu provedl?!
Flashback - konec
Tehdy to pro mě byl trapas. Teď? Jen se tomu směji a Bibi taky. Oba jsme se tam ztrapnili.
Ucítil jsem na sobě něčí mokré tělo. Pochopil jsem, že to je na 100% Bibi. Vůbec jsem ji neslyšel, ale oči jsem neotvíral a rukama jsem opatrně jezdil po jejím těle. Vzrušovalo mě to a po chvíli to i ona sama musela ucítit. Dotknula se svými vlhkými rty těch mých a něžně je políbila. Otevřel jsem oči a podíval se do těch jejich. Měl jsem na ni chuť. Toužil jsem po ni, ale nemohl jsem ji mít. Aspoň ne teď. Ne dnes! Chytnul jsem ji za tváře a přitáhnul k sobě a začal ji líbat. Pomalu jsme se přetočili a já ležel na Bibi.
"Bibi nechci ti ublížit" pošeptal jsem ji do ucha a políbil na krku
"udělej to Tome, prosím! Chci s tím jednou pro vždy skončit. Chci být s tebou!" řekla mi odhodlaně. Smutně jsem se na ni podíval a v jejich očích jsem zahlédl strach z toho, co se poté stane. I já sám jsem se toho bál. Nechtěl jsem. Nemůžu. Ale jednou to skončit musí, dřív nebo později. Poslechnul jsem ji a laskal ji dále. Prsty jsem kroužil po jejich ramenou a stáhl ramínka její podprsenky dolů a nezapomněl jsem ji přitom líbat na hrudníku. Ruce zajeli pod ní a začali si hrát s rozepínáním. Bibi se lehce prohnula a podprsenka byla dole. Projížděl jsem rukama po jejím dokonalém těle až na boky. Líbal jsem ji nad lemem jejich krajkovaných kalhotek. Znovu jsem se vrátil nahoru a vyhledal jsem její rty. Moje prsty zatím skončili v jejich kalhotkách. Bibi mi začala lehce vzdychat do ucha. Po několika minutách se Bibi blížila k orgasmu. Vysunul jsem prsty, stáhl si trenýrky a vnikl do ní. Bibi zasténala a pravou rukou se mi zaryla do zad. Moje přírazy už zpočátku byli rychlé. Znovu se ve mně probudil ten Tom, který prahne jen po sexu. Nechtěl jsem jim být. Chtěl jsem být k Bibi něžný, ohleduplný, ale nejde to. Bibiny stény mě nutily zrychlovat a zrychlovat. Už jsem cítil, že se blíží orgasmus a tak jsem přidal ještě víc. Při posledním přírazu jsem se udělal a Bibi to stejné. Oba jsme hlasitě zasténali a užívali si ten nepopsatelný pocit.
Vystoupil jsem z ní a lehnul si vedle. Bibi přes nás natáhla deku a lehla si mi na hrud. Chytl jsem si ji pevně k sobě a zhluboka dýchal.
"že mě neopustíš?" zeptala se mě
"blázníš? To bych neudělal. Jsem do tebe blázen!" ujistil jsem ji a hladil ve vlasech
"Miluji tě" šeptla tiše a pak usnula. Nic jsem neříkal. Ani jsem nemohl mluvit. Byl jsem z toho v šoku. Už je to vážné. Pokud myslela to, co řekla upřímně, nesmím ji ublížit. Tohle by už psychicky neunesla, kdybych ji ublížil.
  • Bibi
Ráno jsem se probudila vedle Toma. Promnula jsem si oči, otočila se na břicho, podepřela si bradu a sledovala Toma. Byla jsem mu vděčná za to, že mě včera poslechl a překonal svůj strach o mě. Myslela jsem, že poté se "Bill" ukáže znovu, ale nic. Noc jsem měla klidnou. Zdál se mi dokonce krásný sen, že jsem byla s Tomem na zahradě a kolem nás poskakovala kupa dětí. Něco šíleného, ale krásného.
"kolik je hodin?" zeptal se mě Tom rozespale, když se probudil a otevřel oči
"bude 10"
"tak co?"
"nic. Úplně v pořádku. Zdál se mi krásný sen." Řekla jsem mu zasněně a na půl jsem se vracela k tomu snu
"a povíš mi ho?"
"ne"
"proč? Prosím!"
"ne! Co když se to třeba má stát a já tím, že ti to řeknu něco pokazím?"
"ale, víš, že to není pravda"
"už jsem řekla - ne!"
"jak myslíš" vyskočil z postele a šel do koupelny. Vrátil se z ní po půl hodině oblečený, upravený a krásně voňavý a lehl si zpátky vedle mě. Ta jeho vůně - provokovalo mě to. Tom to moc dobře věděl, ale pořád se mačkal víc ke mně.
"takhle mě nedonutíš" řekla jsem mu se smíchem a políbila ho
"nevadí, dostal jsem něco sladšího"
"tu pusu? Vždyť to bylo jen takové otření, tomu se nedá říct ani pusa"
"to nemyslím" řekl šibalsky a já nadzvedla obočí a koukala na něj jak puk
"a co v tom případě myslíš?"
"Tebe!" řekl sladce, přitáhl si mě k sobě a začal vášnivě líbat.
"musíme se vracet domů?" zeptala jsem se ho zoufale, když jsem si uvědomila, že je ráno a náš pobyt v tomhle hotelovém pokoji končí
"musíme. Musím vyřešit ten problém se Stelou. Nějak ji musím vysvětlit, že v domě není vítaná a ať odejde" řekl mi trochu s nechutí
Pokračování příště…..
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 .B.A. .B.A. | Web | 10. května 2008 v 19:35 | Reagovat

jo.... kráva jedna.. at vypadne... :D

2 Nikol Nikol | 10. května 2008 v 20:05 | Reagovat

Jojo jen do ní =D

3 Lenka Lenka | E-mail | 10. května 2008 v 22:12 | Reagovat

jeee pěkný! to jsi u toho musela bejt Moni zase pěkně nadržená coo :D jak sama vždycky řikáš, když píšeš sex :D

4 MoNiSeK (webmiss) Toms V.I.P. Prinzesschen MoNiSeK (webmiss) Toms V.I.P. Prinzesschen | Web | 11. května 2008 v 10:43 | Reagovat

Lenka: já píšu sex, jen když mám ty nadržený náladičky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama