Bibi prober se! To není realita! 22. díl

5. května 2008 v 18:31 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
  • Tom
Zbytek večera jsme trávili dole v obýváku u televize. Bibi ve svém pokoji zůstat nechtělo, ani se ji nedivím. Kdybych vypadal stejně jako ona v tom záchvatu, asi bych nechtěl zůstat ani v tomhle domě.
"Bibi opravdu mi nechceš říct, co jsi viděla?" snažil jsem se to z ní vytáhnout, protože je důležité abych to věděl. Když mi nic neřekne, jak se budu moc příštím problémům vyvarovat? Musí mi to říct, jinak to prostě nejde.
"ne" odsekla krátce a zakroutila hlavou. Už nevím jak ji přesvědčit. Je tvrdohlavá a než z ní člověk vytáhne to co potřebuje, trvá to věčnost. My tolik času bohužel nemáme. Musím jednat a to okamžitě.

"prosím. Je to pro tvoje dobro. Když mi řekneš, co jsi viděla, budu ti schopen pomoci. Ale když budeš mlčet, moc mi to neulehčíš a já se nechci dívat na to, jak se ničíš. Prosím zlato!"
"Tome já nevím, bojím se."
"nemusíš se ničeho bát. Jsem s tebou"
"no…..dobrá, ale neříkej to nikomu. Viděla jsem znovu tu postavu jako tehdy u nás doma. Úplně stejná! Zase Billův obličej. Přibližovala se od okna stále blíž a blíž. Nemohla jsem se pohnout. Tolik jsem chtěla spadnout na postel, ale nešlo to. Pořád mě to tlačilo ke zdi. Nakonec ke mně přišel úplně blízko a políbil mě svými ledovými rty, v ten okamžik jsem spadla na postel. Celou dobu říkal, že zaplatím za to, že jsem ho podvedla - s tebou. Prý musím zemřít a…." začala povídat, ale nedořekla to, protože se rozbrečela. Nevěděl jsem v tento okamžik co říkat, co dělat. Nakonec to bylo kvůli tomu co mezi námi je.
"pššš…. To bude dobré ano? Už se to nestane, slibuji" pošeptal jsem ji do ucha. Jen mi to odkývala.
  • Gustav
Když jsem odešel na Tomovu žádost z domu, vyrazil jsem do Hamburgu do jednoho nočního klubu, kam jsme často spolu chodili. Tom tam měl i svoji stálou pečovatelku, která uspokojila všechny jeho choutky na 110%. Dost jsem si s ní rozuměl, občas jsem šel i já k ní, ale to bylo opravdu jen zřídka. Na takové věci jsem tehdy nebyl.
"ahoj….nechceš společnost?" přišla ke mně vysoká, štíhlá blondýnka, když jsem se posadil do jednoho z boxů. Jen jsem zvedl k ní pohled, protože ten hlas mi byl povědomí.
"Audrey!" vyvalil jsem na ni oči, když jsem ji poznal. Nečekal jsem, že tu na ni narazím tak brzo.
"Gustav! Tebe bych tu nečekala. Kde jsi nechal Toma?" dala si ruce v bok a zvláštním pohledem se na mě dívala
"on….zůstal doma. Má tam jednu holku. Bývalou svého bráchy. Takže……vykopnul mě" řekl jsem ji nakonec pravdu. Vůbec mě nenapadalo nic co bych ji mohl říct. Nic jiného než pravda nezbývala.
"Bibi?" zeptala se. Vyvalil jsem na ni oči, protože jsem dost koukal, že zná její jméno. Jak ji může znát? Hlavně od kama sakra?
"ty ji, ty ji znáš?"
"jo. Jednou se tu byl opil a začal si tu vylévat své bolavé srdíčko. Říkal, že má podezření, že má něco s Tomem. Nevím, mluvil i celkem dost z cesty a bylo těžké mu vše rozumět"
"aha…..to se pletl. V tu dobu spolu nic neměli…..vlastně až teď s mezi nimi něco klube."
"nedáš si něco?" zeptala se mě, protože si všimla, že tam sedím na suchu
"no……nějaký drink bych si dal"
"Michaeli! Jeden drink, hlavně ten nejlepší!" křikla na barmana a posadila se vedle mě
  • Tom
Ráno mě probudil zvonek u dveří. Spali jsme s Bibi na pohovce a já si připadal, jako kdyby mě přejel náklaďák. Opatrně jsem vylezl a šel otevřít. Rozespale jsem otevřel dveře a chystal se odejít, protože jsem čekal, že to je Gustav, který se vrací. Jenže, strnule jsem zůstat stát na místě a koukat na Stelu, která se usmívala jak měsíček. V rukou měla kufry. Mě nad něco uniklo? Co tu dělá?
"ahoj lásko" pustila kufry na zem a skočila mi štěstím kolem krku a hned mě i políbila
"ehm……..ahoj. Co tu děláš?" zeptal jsem se a koukal na ni vykuleně
"přijela jsem za tebou…stýskalo se mi" zvedla kufry a hodila mi je do náručí a šla v klidu dovnitř. Než jsem se vzpamatoval, chvíli to trvalo. Hned jsem hodil kufry dovnitř, zabouchnul dveře a běžel za Stelou. Ta už stála v obýváku a probodávala se pohledem s Bibi. Ta seděla na pohovce v mém tričku a nevěděla která bije. Nenávistně Stelu sledovala.
"holky….hlavně si nic neudělejte!"
"Tome! Co ona tu dělá?" zeptala se mě Bibi zoufale. Jen jsem pokrčil rameny, protože sám nevím. To, že se ji stýskalo, na to ji neskočím.
"Přijela jsem za svým klukem" řekla majetnicky Stela a omotala se mi kolem ruky
"počkat, počkat. Tome, jak to, že ona má tvoje tričko a ty jsi tu jen v trenýrkách? Uniklo mi snad něco?" pustila se mě a trochu ode mě odstoupila. Změřila si mě od hlavy až k patě a její výraz se mi moc nelíbil.
"nic se nestalo. Proboha, Stelo. Však si nemyslíš, že bych tě podvedl?"
"právě, že myslím. Znám tě moc dobře a vím, že žádné sukni neodoláš"
"to bylo možná před rokem. Teď je to jinak. Já se změnil, ale toho sis asi nevšimla za tu dobu co jsme spolu" zvýšil jsem na ni hlas, protože to co mi teď řekla mě vytočilo
"právě, že znám až moc dobře. Nebylo by to poprvé by jsi mi zahnul"
"to nemá cenu" mávl jsem rukama a posadil se do křesla. Ona mi tu fakt chyběla. Jak to mám vyřešit s Bibi, když mi za zadkem bude stát ona?
"hele Stelo, ty tady nemáš co dělat. Tak si vezmi svých 5 švestek a vypadni!" řekla ji rázně Bibi. Jen jsem se díval překvapeně z jedné na druhou a čekal co bude dál. Jestli Stela vybouchne a začnou se hádat, nebo bude výjimečně potichu.
"Bibi, běž si bláznit do svého pokoje a nás - normální lidi nech být!" jako bych to neříkal. Stela vybouchla. Proč ona nemůže držet pusu, když ví, že ji Bibi schválně provokuje, protože ji tu nechce? Kdy to pochopí.
"dost! Bibi nikam nejde, ona tu je doma. Ty jsi Stelo host, tak bych tě prosil, abys ji nijak neurážela. Díky! A omluvte mě, jdu si lehnout. Začala mě bolet hlava" vstoupil jsem do toho a pak odešel nahoru k sobě. Zůstat dole? Ani náhodou, to by byla sebevražda.
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 zuzana zuzana | 5. května 2008 v 18:38 | Reagovat

hm, ako zbabelo utiekol :-D

2 Mon!shka Mon!shka | Web | 5. května 2008 v 19:03 | Reagovat

heh to je zbabělec, on je tam nechá a uteče :-DDDD Bibi do nííí jenom jí deeej xDDDD

3 Nikol Nikol | 5. května 2008 v 19:40 | Reagovat

=D pěknej dílek! Jasně Bibi nenech se =D

4 Lenka Lenka | E-mail | 5. května 2008 v 21:07 | Reagovat

jj prej zbal si svých pět švestek a vypadni! :DDD dobrej díl! jen ať jí to Bibi nandá! :D ;) rychle další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama