Bibi prober se! To není realita! 20. díl

3. května 2008 v 12:10 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
  • Tom
Gustav krátce před 19 hodinou odešel pryč tak jak jsem ho žádal. Já se tedy začal chystat na dnešní večer. Udělal jsem večeři a na tácu ji odnesl Bibi do pokoje. Pořád spala. Tác s jídlem jsem položil na stolek a posadil jsem se opatrně na postel. Sledoval jsem Bibi jak v klidu spí. To co se tehdy stalo mezi námi dvěma, nemohu na to přestat myslet. Pořád před sebou vidím ji. Ty její hebké a sladké rty. Připadal jsem si jako smyslu zbavený. Netušil jsem ani co dělám. Cítil jsem něco, co jsem ještě s žádnou jinou holkou necítil. Chtěl jsem ten pocit, její rty, její doteky, její tělo zpátky.
"Tome nehypnotizuj mě tolik" řekla tiše a lehce se usmála. Na tváři vykouzlila naprosto neodolatelný úsměv.
"je krásné se na tebe dívat"

"nepřeháněj" otevřela oči.
"opravdu, myslím to vážně."
"co to tu tak voní?" rozhlédla se kolem a podepřela se lokty
"vidíš, zapomněl bych. Udělal jsem ti večeři" zvedl jsem se a podal ji tác s večeří
"to jsi opravdu nemusel. Bych se najedla dole."
"neprotestuj." Vzal jsem do ruky lžičku, nabral jídlo a pomalu s ní mířil k jejím ústům
"Tome, snad mě nechceš krmit jako malé dítě?" rozesmála se. Začal jsem se taky smát a tak jsem raději položil lžičku zpátky, abych nevyklopil její obsah na bíle povlečenou postel. Tác jsem položil na zem a začal jsem se s Bibi pošťuchovat.
"Tome áh! Ne!" smála se jako šílená, když jsem ji chytnul a lechtal na břiše.
"nevrť se! Bude to ještě horší" lehl jsem si na ni. V ten moment všechny srandičky přešly. Oba jsme zvážněli. Bibi se na mě upřeně se svýma kouzelnýma zelenýma očima dívala. Pomalu jsem se přibližoval k jejím rtům.
  • Bibi
Tom mě začal lechtat. Myslela jsem, že umřu smíchy. Nakonec si na mě lehnul. Zadívala jsem se mu do očí a oba jsme byli jakoby v transu. Nemohla jsem se odtrhnout, pořád jsem se dívala do jeho čokoládových očí a na jeho rty. Tom se pomalu začal přibližovat více a více. Celá jsem se pod ním začala chvět. Rukou mě pohladil po tváři a zajel s ní do vlasů. Byl už tak blízko, že jsem se dívala jen na jeho rty. Něco ve mně se do nich chtělo vpít, začít ho líbat, cítit jeho doteky. Druhá půlka mého já křičela, aby ze mě slezl a nechal mě být. Nevím koho mám poslouchat. Tu stranu, která po něm touží a chce se jej dotýkat, nebo tu, která ho nechce. Která se ho bojí. Která se bojí, co bude dál. Je to těžké, musím se rozhodnout rychle. Hlavně správně. Nechci svého rozhodnutí později litovat. Tom byl už tak blízko, že lehce otřel svými rty o ty moje. Zavřela jsem oči a vpila se do jeho rtů. Naše jazyky si k sobě hned našli cestu. Opět jsem cítila ten krásný pocit jako minule. Ta touha ve mně byla silnější. Tom mě hladil po celém těle a svými polibky mě laskal kde to jen šlo. Nevynechal žádné místečko volné. Zajel mi rukama pod kabátek pyžama a jel s nimi nahoru. Tom se posadil a já také. Zvedla jsem ruce nahoru a on po nich jel pořád nahoru, dokud mi nesundal kabátek. Teď byla řada na mě. Sundala jsem mu jeho XXL tričko a projela rukou po jeho mužné hrudi. Rukama bloudil po mích zádech a přitom mě něžně líbal na krku. Opět jsme si lehli. Tom si sundal kalhoty. Položil se na mě a rukou mi zajel pod lem kalhot. Lehce mi přejížděl po klíně. Vzrušeně jsem sykla a kousla se do rtu. Chytla jsem ho za krk a přitáhla k sobě. Nemohla jsem to vydržet, musela jsem cítit jeho rty na mích.
"Tome" špitla jsem slastně do jeho ouška, jen se usmál a dál mě rukou dráždil v klíně. Myslela jsem, že vybouchnu. Tak dlouho jsem tohle necítila. Ten krásný pocit, když se blíží ten nejkrásnější moment. Tolik mi to chybělo. Najednou Tom vytáhnul ruku z mého klínu a stáhl mi dolů kalhoty. Sám si pak svlékl i trenýrky. Opět si na mě opatrně lehnul. Omotala jsem nohy kolem jeho boku a cítila jsem napnutou jeho chloubu. V jeho očích bylo tolik touhy. Ucítila jsem, jak do mě pronikl. Prohnula jsem se pod ním a zaryla se nehty do jeho zad. Tomovi přírazy byli pomalé. Jako kdyby chtěl, abych si vychutnala každý jeho pohyb ve mně. Dohánělo mě to k šílenství.
"Tome, rychleji!" vzdychla jsem tlumeně. Tom mě poslechl a přidal tempo. Zrychloval. Ale stále byl ohleduplný. Vždy jsem si myslela, že takový není, že nedokáže být něžný. Pletla jsem se. Po pár minutách Tom přirazil nejvíce a hlasitě zasténal. Poznala jsem, že dosáhl vrcholu. Mě k němu chyběl už jen kousíček. Tom znovu přidal na intenzitě přírazů, dokud jsem neměla orgasmus taky. Během chvíle jsem se pod ním znovu prohnula a mé nehty se do Tomových zad zaryly snad ještě více než na začátku. Trochu sykl bolestí. Vychutnávala jsem si odeznívající orgasmus. Tom ve mně stále ještě byl. Koukal se na mě těma svýma očkama a stejně jako já lapal po dechu. Vystoupil ze mě a lehl si hned vedle mě. Pohladil mě po tváři a projel prsty přes rty.
"děkuji" špitla jsem tiše
"nemáš za co. Já děkuji. Nemáš hlad?" zeptal se mě. Tvářil se trochu hladově. Možná hladový byl. Taky mi po tom všem pořádně vyhládlo.
"teď se ta tvoje večeře bude hodit" usmála jsem se a posadila. Tom mi ji podal.
"chceš nakrmit, nebo se budeš bránit?" zeptal se mě šibalsky
"no….já mám bolavou ručičku. To asi nezvládnu" vykouzlila jsem andělský úsměv
"ty si teda" zasmál se a začal mě krmit.
"bylo to dobrý" pochválila jsem mu to, protože to bylo opravdu vynikající
"jen to bylo dobré?" zahrál na mě zklamaného kluka, ale já mu na to neskočím.
"ty jsi celý dobrý" přitáhla jsem si ho k sobě a políbila ho. Měl to být jen nevinný polibek. Tom mě začal líbat ale vášnivěji. Znovu jsme si lehli.
"ty nemáš dost?" zeptala jsem se ho mezi polibky
"tebe se nemohu nabažit" odpověděl a dál mi sázel polibky v pod bříšku
"Tome, počkej….." chytla jsem ho za hlavu a zvedla mu ji, aby se mi podíval do očí
"copak?"
"mám takový divný pocit. Jako kdyby nás někdo sledoval" řekla jsem mu. Vyvalil na mě oči. Absolutně asi nechápal o čem to mluvím. Přitom já to věděla až moc dobře. Znovu jsem si vzpomněla na ten sen, na ten Billův hlas. Nechtěla jsem tenhle krásný okamžik pokazit tím, že bych vyslovila Billovo jméno.
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | 3. května 2008 v 12:51 | Reagovat

to byl vážně pěknej díl! nj ten sex si popsala dobře! :D jsem věděla, že se mám na co těšit :D rychle pokračuj ;)

2 Mon!shka Mon!shka | Web | 3. května 2008 v 12:55 | Reagovat

oh, skvělý daaaaal

3 zuzana zuzana | 3. května 2008 v 13:21 | Reagovat

super :-)

4 .B.A. .B.A. | Web | 3. května 2008 v 19:06 | Reagovat

tenhledílek byl rpostě užasný... no piš dál... těším se.. :)

5 Nikol Nikol | 3. května 2008 v 21:12 | Reagovat

dáááááál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama