to je už vrchol! grrr

28. dubna 2008 v 17:39 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  MoNiSeK
To je děs tohle to. Jsme měli první hodinu tělák. Já samože necvičila, protože jsem měla zavázanou tu ruku. Zrovna jsme šli ven, děláme atletiku. confused-3.gif image by Enidta Ten učitel je úplně vypatlanej. Kterén jeden! Když se mě ptal co mi je, řekla, jsem, že nemůžu cvičit kvůli té ruce, že ji mám v prdeli. On na mě, jestli mám nohy a hlavu. Já, že jo. On na mě začal řvát, že budu měřit aspoň vzdálenost (vrhaly koulí) a budu si muset klekat do písku v džínách. On je úplnej čůramrd. To nejde říct jinak. Takovýho dementa svět fakt neviděl. Pak nás donutil tam makat, jsme museli odnášet nějaký haluze a keře (spíš ty větve z těch keřů). Pokud vím, tak marodi mají sedět a nic nedělat a né, že budou makat jak šulini celou hodinu. Ale ten debil je na mě poslední dobou pořád takovej. V každém předmětě z čeho ho máme tak pořád jen já. Debil! Potřebuje už nějakýho doktora!
Ještě mi dneska došel dopis z Bosonožské, kam jsem si podávala přihlášku. Měla jsem dělat 21.4.
zkoušky, ale nešla jsem tam, ptž máti tam na začátku dubna volala, že už tam nepůjdu, ať semnou nepočítají. No oni mi dnes napíší, že jsem přijata. To je na hlavu. Tak brali bez zkoušek do průměru 1,5 a já měla 1,53 a vzali mě :/ Stejně tam nejdu xD Si jako myslej co? Tsss.......oni dokonce vypisují druhé kolo, takže myslím, že nabrali všechny s dobrým průměrem a ty co udělali zkoušky. Ha.....já myslela, že si ze mě máti dělá kozy, když mi to psala.
Málem bych zapomněla. Jdete někdo na Linkin Park do Brno 17. června? (jinak to je můj lístek -> xD)
No nic, já jsme schopna se tu rozkecat, raději půjdu psát další díl "Bibi" a buď dělat nějaký překlad nebo GFX aby jste měli nějaké nové update ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech republik 69.1% (143)
Germany 3.9% (8)
Austria 5.3% (11)
Slovakia 16.9% (35)
UK 0.5% (1)
USA 1% (2)
Canada 0.5% (1)
Spain 0% (0)
Portugal 0.5% (1)
France 0.5% (1)
Switzerland 1% (2)
Other 1% (2)

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | 28. dubna 2008 v 18:14 | Reagovat

prej čuromrd :D...noo to asi fakt bude kreten...my máme sice taky krávu na tělák, ale nenutí nás cvičit, když by jsme měli něco s rukou...a hned první hodinu tělák...to je hnus :D já bych se po ránu na nic nevzmohla...noo se máš, že na ty LP to máš tak blízko...pak budeš vyprávět, jaký to na něm bylo! ;)

2 Mon!shka Mon!shka | Web | 28. dubna 2008 v 18:18 | Reagovat

já mám upe stejný :-DDDDDDDDDDD ten lístek xD

3 SusieSNUGGLING™ SusieSNUGGLING™ | Web | 28. dubna 2008 v 19:54 | Reagovat

jej ti závidim koncík já nejdu:(

ty jo ale pěknej de*il ten váš učitel fakt co si myslej ty učitelé O_o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama