Bibi prober se! To není realita! 4. díl

26. dubna 2008 v 16:39 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
  • Bibi
Naštvaně jsem se sebrala a odešla do svého pokoje. Cestou ze schodů jsem dupala co nejvíce aby to Tom slyšel. Byla jsem vyvedená z míry. Stelu nesnáším! Je mi nesympatická! Bůh ví, kde ji Tom vůbec vyhrabal! Já ji ve svém domě nechci! Nechci aby byla v Tomově blízkosti! Ani Billovi se Stela nelíbí. Sám mi to minule řekl. Ta holka musí pryč a okamžitě!

"Bianco!" zakřičel za mnou Tom. Byla jsem před dveřmi svého pokoje a dělala, že jsem nic neslyšela. Na mě tu řvát nikdo nebude. Pořád mi říká jak mu na mě záleží, jak mě má rád, ale přitom na mě křičí. Tak proč mě nenechá odejít s Billem? On na mě nekřičí, on je na mě milý, něžný! Tom je poslední dobou někdy chladný jak psí čumák! Zabouchla jsem dveře od svého pokoje a začala se oblékat. Poté jsem se posadila před zrcadlo a zadívala se na tu osobu v něm. Na jednu stranu byla stejná jako já, ale na druhou - nepoznávala jsem ji. Jsem holka mnoha tváří a proto se v sobě někdy vážně nevyznám. Vzala jsem si hřeben do rukou a začala si česat vlasy.
"Bianco!" řekl Tom naštvaně a udýchaně, když mi vpadl do pokoje. Jen jsem se na něj naštvaně dívala v zrcadle a nic neříkala.
"tak Bibi no" opravil se a můj výraz se zmírnil a lehce jsem se dokonce pousmála
"jdi si čekat na Stelu! Já tě nepotřebuji, chci být sama!" odsekla jsem mu, protože milých gest bylo už opravdu hodně.
"já bez tebe neodejdu! Samotnou tě už nenechám! Kam půjdu já - půjdeš i ty" stále nemohl popadnout dech jak za mnou běžel. Jen jsem práskla hřebenem do stolku a otočila se na židli k němu.
"já nejsem nějaký tvůj pejsek! Ty mě máš hlídat a v tom případě mě následovat na každém kroku! Takže já za tebou běhat nebudu!" zakřičela jsem na něj. Chtěla jsem mu tímhle dát najevo svůj nesouhlas s návštěvou Stely. Naivně jsem doufala, že zvedne telefon a té fúrii zavolá a řekne ji, aby nechodila. Bohužel jsem se pletla. Ne a ne přijít na kloub mým náznakům.
"Bi…..víš co?............" chtěl reagovat, ale nic nedořekl. Docházela mu slova a já začala pociťovat ten pocit vítězství!
  • Tom
Tahle holka je neuvěřitelná. Jak ona to dělá, že každého zbaví slov kdykoliv se ji zamane. Já bych s ní nemohl chodit. By mě odvezli do blázince. Vždyť s takhle aktivní holkou to musí být těžké! Bille, Bille - jak ty jsi to zvládat, že tebe poslouchala na slovíčko.
"došla slova?" zeptala se a sledovala mě s nadzvednutým obočím. Tento pohled znám - tváří se tak, když se cítí, že vyhrála! Já ji tenhle pocit nedopřeji, teď ne. Ještě se holka těš. Tohle není konec - boj začíná!
"Ne, jen jsem si vzpomněl na Stelu. Brzy je tu a já zapomněl nachystat nějaké jídlo" řekl jsem s chladným klidem jako kdyby se před chvílí nic nestalo a odešel jsem z pokoje. Malý moment jsem zůstal stát ještě za dveřmi na chodbě. Z pokoje se ozvala rána - Bibi s něčím zase praštila a kopla si do toho. Jen jsem se škodolibě pousmál a šel do kuchyně nachystat nějaké to jídlo.
Stela přišla do půl hodiny. Hned ve dveřích jsme se přivítali velkým vášnivým polibkem. Bibi otráveně seděla v hale a koukala na televizi. Přepínala jeden kanál na druhý, takže z ní moc neměla.
"nebude ji to vadit?" zeptala se mě Stela tiše. Jen jsem se na ni zaculil a hned zavolal Bibi.
"zbláznil ses?" bouchla mě ze srandy a koukala na mě jak na blázna. Bibi se neozývala, to jsem taky čekal. Vzal jsem Stelu proto za ruku a vedl ji do haly, kde byla i Bibi. Stela mi celou dobu silně mačkala ruku, ale nebylo ji to nic moc platný.
"kotě? Nechceš se přidat k nám? Půjdeme si zaplavat do bazénu" zeptal jsem se ji. Jen zvedla pohled od televize a podívala se na mě a poté hned na Stelu.
"ne díky. Koupat se s tvými spermiemi opravdu nechci" odsekla a dál se věnovala televizi. Zasekla se na jednom kanálu, kde nic nebylo naladěné. Začala na to tupě zírat jako kdyby to byl zajímavý film. Ani se od toho neodtrhla. Vypadala teď jako opravdový blázen. Oči vyvalené, pusa do kořán a ani se nehnula. Tohle asi celou dobu hledala.
"zlato pojď pryč. Nahání mi hrůzu" řekla mi Stela a táhla mě ven na zahradu. Tam se svlékla do plavek, přišla k můstku a skočila do bazénu. Posadil jsem se na lehátko a sledoval ji jak plave po celém bazénu.
"pojď za mnou" připlavala ke kraji a řekla svůdně. Dostal jsem chuť si to s ní v bazénu rozdat. Nemyslel jsem na Bibi - ta přece sedí zhypnotizovaná u televize a ani neví o okolním světě. Tak proč se obávat toho, že nás nachytá. Však já budu rychlý. Než se Bibi přivede k normálnímu životu, já budu zpátky sedět na tomhle lehátku.
Začal jsem se tedy svlékat. Shodil jsem ze sebe úplně vše. Zůstal jsem před bazénem stát tak jak mě Bůh stvořil - přesněji máma s tátou. Stela se jen šibalsky pousmála a s touhou v očích se kousla do rtu. Viděl jsem, jak si pod vodou stahuje spodek od plavek. Hned jsem skočil za ní. Připlavali jsme k sobě a Stela se mě chytla kolem krku a omotala nohy kolem mého pasu. Začali jsme se líbat a rukama jsem ji projížděl po zádech.
"Bille!!!!!!!!!" ozvalo se z domu, když jsme se chystali to udělat. Oba jsme se vyděšeně podívali směrem ke skleněným dveřím, které vedli do haly. Stela se na mě vystrašeně podívala, pustila se mě a hrábla na kraji bazénu pro spodek od plavek. Já rychle vylezl a oblékl si trenýrky. Běžel jsem hned do haly zjistit co se stalo. Bibi seděla skrčená v rohu místnosti a brečela.
Pokračování příště….
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama