Bibi prober se! To není realita!

26. dubna 2008 v 16:37 | © MoNiSeK - Toms Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
Ahojky holky. Takže je tu moje nová povídka. Začala jsem ji psát 30. března 2008 a do dnešního dne mám 7 dílů. Takže něco dopředu mám tak zatím nehrozí, že bych vás některý den ošidila o další díl. Doufám, že se vám zalíbí. Je to trochu jiný styl než jsem doposud psala. Zdá se to stejné, ale obsahově to je trochu o něčem jiném než dříve. Snad to vše správně pochopíte. Budu ráda, když budete komentovat. A to všichni co si ji začnete číst. Je to velice důležité abych znala váš názor. Mohu se v dalších dílech pak vyvarovat chybám (ne pravopisným jo, na to se ani nedívejte. Čeština není, nebyla a ani nebude moje silná stránka), které jsem z hlediska děje a povídky udělala. Tak komentíky a přeji příjemné čtení.
MoNiSeK
______________________________________
  • Tom
Kde ta Bibi zase je? Z ní jednou zešedivím a už mi žádná kvalitní barva na vlasy nepomůže.

Tenhle jejich dům je tak obrovský, že je docela i nemožné ji tu hledat. Samotnou bez dozoru ji ale nechat taky nemůžu. Můžu si za to sám, měl jsem ji hlídat a místo toho abych se ji věnoval jsem telefonoval se Stelou a Bibi mi prostě zmizela. Nemyslete, že ji je kolem 5 let. To né. Je ji 17, ale už rok je na tom psychicky špatně. Potom, co Bill zemřel, Bibi se zbláznila a tak se všichni bojíme o její život. Když se to stalo, jela s bráchou autem od našich zpátky do Mnichova. Bohužel silnice byla mokrá, dost to klouzalo a aby toho nebylo málo, tak do nich nějaký idiot narazil a oni nabourali do stromu. Bibi vyvázla s otřesem mozku a několika modřinami, ale brácha to štěstí už neměl. Bibi Billa vytáhla z auta a snažila se mu pomoct. Marně, než přijela sanitka, Bill ji zemřel v náručí. Ona to psychicky nezvládla a zbláznila se. Nevím jestli je to vhodné slovo, ale je na tom opravdu špatně. Už několikrát se pokoušela o sebevraždu. Vždy řekla, že ji to řekl Bill aby mohli být spolu. Všechny nás Billova smrt vzala, ale chudák holka je na tom nejvíce. Milovala ho, on miloval ji a pak přišla ta osudná noc.
"Bibi! Kde jsi?! Prosím ozvy se!" procházel sem celou vilou a nepřestával ji volat. Pořád nic. Prošel jsem už i 1. patro, ale nebyla tam. Zbývalo jen jedno místo - podkrovní pokoj. Je to opuštěná místnost plná zbytečných věcí. Nikdo tam nechodí, až na ni. Vyšel jsem po schodech až úplně nahoru. Potichu jsem otevřel dveře a rozhlédl se kolem. Bibi seděla na sedačce přikryté bílým prostěradlem a dívala se z okna. V ten moment jako kdyby mi spadl kámen ze srdce. Byl jsem rád, že je tu a hlavně živá.
"jé Tome, ahoj. Posaď se ke mně" posunula se aby mi udělala místo a poplácala na sedačku. Jen se z ní zaprášilo. Pomalu jsem šel k ní a sledoval ji s utrápeným pohledem, nakonec jsem se posadil.
"hledal jsem tě po celém domě. Tohle mi nemůžeš dělat, když tě tvoji rodiče svěří do mých rukou. Víš jaký jsem o tebe měl strach?" pohladil jsem ji po tváři a mrknul na ni
"promiň, ale musela jsem. On tu byl Bill. Jsme si povídali a…." začala povídat, ale nenechal jsem ji to doříct
"Bibi! Bill je po smrti! On tu nebyl!" skočil jsem ji do řeči, protože už to s ní začíná být horší
"ale byl. Seděl tady, ta tom samém místě jako ty. Říkal, že se mu po mě stýská, i po tobě prý" řekla přesto mile a usmívala se jako malé nevinné dítě. Docela té holky lituji. Bůh ví, jestli to s ní bude ještě někdy takové jako dřív.
"pojď ke mně" přitáhl jsem si ji k sobě a pořádně objal. Bibi si položila hlavu na mé rameno a nepřestávala pročichat k bílé růži, kterou měla v ruce. Bílé růže ji dával Bill. Každý den ráno si jde jednu na záhon utrhnout a nosí ji celý den.
"Bill se mě ptal, jestli bych tu s ním nechtěla večer spát" řekla mi tiše a v jejím hlase byl poznat strach. Jako kdyby se bála mi o tom říct, jako by tušila, že ji řeknu ne.
"Bibi!" řekl jsem přísně a odtáhl ji od sebe, smutně sklopila pohled a sledovala růži.
"jsi mrzutý" odsekla
"nejsem. Jen ti chci říct, že tu spát nemůžeš. Musíš být přes noc u sebe v pokoji, ve své posteli. Tady být nemůžeš. Tvoji rodiče by semnou byli určitě za jedno."
"protože jste se proti mně všichni spojili" odsekla a ani se na mě očkem nepodívala. Sakra brácha, co jsi nám to provedl. Bez tebe tu je blázinec, teď tě tu potřebujeme jako nikdy. Hlavně tahle holka tě potřebuje. Až mi dva se znovu shledáme tak si mě nepřej!
"pojď, půjdeme dolů. Je tu chladno" zvedl jsem se a sebou vzal i Bibi. Jen mi to odkývala a odešla semnou dolů. Tam bylo aspoň teplo. Už jsem se nahoře začínal klepat kosou.
Vrátil jsem se s ní do haly a posadili jsme se na sedačku. Zapl jsem televizi. Chtěl jsem se s ní dívat, ale díval jsem se nakonec jen já. Bibi mi ležela v klíně a hypnotizovala bílou růži.
  • Bibi
Tom je strašně milý, že se o mě tak stará. Ale jsem na něj naštvaná za to, že mi nedovolí abych byla s Billem. Vždyť je to jeho bratr. Proč nám nepřeje abychom byli spolu a šťastni? Všichni mi říkají, že Bill umřel. Ale to není pravda! Já s ním jsem každý den a on prostě žije! Milujeme se a už bez něj nechci být! Jenže moje rodina a Tom to nechápe. Myslí si, že jsem blázen! Možná jsem, ale do Billa. Vždyť on je to nejlepší co mě v mém hnusném životě potkalo.
"holka tak přestaň sledovat tu kytku, vždyť na ni musíš znát už každý milimetr" řekl mi Tom, protože místo sledování televize jsem raději sledovala růži, kterou mám tak ráda.
"já nechci" odsekla jsem mu a ani okem neuhnula pohledem.
"jak myslíš" pohodil rukama a pak mě začal hladit ve vlasech.
Pokračování příště…..
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama